• Programma per team thuis

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijdScheidsrechterVeld
    za 23-okt.BTV Zaterdag 1RODA '23 Rksv 1regulier14:00J.D.M. (Jordy) Schaftveld 1
    za 23-okt.BTV Zaterdag 2WV-HEDW 2regulier11:30S.N. (Stephan) Nerlichveld 1
    zo 24-okt.BTV Zondag 2Onze Gezellen 2regulier14:30R.H.W. (Bob) Harmseveld 2
    za 23-okt.BTV Zaterdag 3RODA '23 Rksv 3regulier11:15E. (Eigen) Scheidsrechterveld 2
    za 30-okt.BTV Zaterdag 4Overamstel sc. 7regulier12:15veld 1
    zo 31-okt.BTV Zondag 4Purmerland 2regulier14:00veld 2
    za 30-okt.BTV Zaterdag 5FC Weesp 2regulier14:30veld 2
    zo 24-okt.BTV Zon. JO17-1ASC De Volewijckers JO17-1regulier11:30B. (Brett) van Oostrumveld 1
    zo 31-okt.BTV Zon. JO17-1DSS JO17-1regulier09:30C. (Cor) Rekersveld 2
    za 30-okt.BTV Zat. JO16-1Hoofddorp s.v. JO16-1regulier14:30K.O. (Klaas Otto) Roseboomveld 1
    zo 24-okt.BTV Zon. JO15-1VVA/Spartaan JO15-1regulier09:45W. (Willem) Veltmanveld 1
    za 30-okt.BTV Zat. JO15-1Quick Boys JO15-1regulier10:15C.A. (Carel) Cornelissenveld 1
    zo 31-okt.BTV Zon. JO15-1SDZ JO15-1regulier13:30A. (Amira) Kialveld 3 (alleen B-categorie)
    za 23-okt.BTV Zat. JO14-1AFC JO14-1beker09:15T. (Thomas) Koopmanveld 1
    zo 24-okt.BTV Vrouwen 1UDI'19/CSU VR1beker14:00J.J. (Jan) Blomveld 1
    zo 31-okt.BTV Vrouwen 1Fortuna'54 VR1regulier14:00A.J. (Joop) Lamersveld 1
    zo 31-okt.BTV Vrouwen 2Antibarbari VR1regulier11:30Afgeschermdveld 1
    zo 31-okt.BTV Vrouwen 3Sloterdijk avv. VR1regulier11:30veld 2
    zo 31-okt.BTV Vrouwen 4FC Amsterdamse Bos VR1regulier11:15veld 3 (alleen B-categorie)
    vr 22-okt.BTV VR. 30+1Sporting Krommenie VR30+1regulier19:15veld 1
    za 23-okt.BTV MO19-1WSV 1930 MO19-1regulier14:00W. (Wim) van der Duinveld 2
    za 30-okt.BTV MO19-1Blokkers de MO19-2regulier12:30veld 2
    za 30-okt.BTV MO17-3Overbos sv. MO17-1regulier10:15veld 2
    za 30-okt.BTV MO15-3Sloterdijk avv. MO15-1regulier08:30veld 2
    za 23-okt.BTV MO13-2Overbos sv. MO13-2regulier09:15E. (Eigen) Scheidsrechterveld 2
    za 30-okt.BTV MO13-2Amstelveen/Heemraad MO13-2regulier08:30veld 1
    wo 20-okt.BTV Zat. JO17-1Fortius JO17-1oefen18:30Aussems, A.A. (Arno)veld 1
    wo 27-okt.BTV Zat. JO14-1Fortius JO14-1oefen18:30veld 1
    za 23-okt.BTV MO17-3Bardienst 08.00 - 11.30 uur.bardienst08:00veld 4
    za 23-okt.BTV MO19-1Bardienst 11.30 - 13.30 uur.bardienst11:30veld 4
    za 23-okt.BTV Zaterdag 3Bardienst 13.30 - 17.00 uur.bardienst13:30veld 4
    zo 24-okt.BTV Vrouwen 1Bardienst 16.00 - 19.00 uur.bardienst16:00veld 4
    zo 24-okt.BTV Vrouwen 2Trainen , 11.30 - 13.00 uur.trainen11:30veld 2
    za 30-okt.BTV Zat. JO15-1Bardienst 07.30 - 11.00 uur.bardienst07:30veld 4
    za 30-okt.Zat. JO16-1Bardienst 11.00 - 14.00 uur.bardienst11:00veld 4
    zo 31-okt.BTV Zondag 4Bardienst 10.30 - 13.30 uur.bardienst10:30veld 4
    zo 31-okt.BTV Vrouwen 4Bardienst 13.30 - 17.00 uur.bardienst13:30veld 4
  • Programma per team uit

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijdScheidsrechterVeld
    za 30-okt.EVC 1BTV Zaterdag 1regulier14:30C.J. (Cees) Mareesveld A
    za 30-okt.CSW 2BTV Zaterdag 2regulier12:00V.C. (Vincent) Roeleveldveld 1
    za 30-okt.ASV Arsenal 5BTV Zaterdag 3regulier13:45veld 2
    zo 31-okt.JOGA Fortius asv 2BTV Zondag 3regulier11:30A.P.J. (Ton) Ruwiel13-veld 2-Fortius
    zo 24-okt.ASV Arsenal 5BTV Zondag 5beker13:00veld 1
    zo 31-okt.SDZ 7BTV Zondag 5regulier14:00veld 2
    zo 31-okt.ASV Arsenal 7BTV Zondag 6regulier15:00veld 2
    za 30-okt.Amstelveen/Heemraad 35+1BTV Zat. 35+1regulier14:30veld 3-Amstelveen
    za 30-okt.Legmeervogels O23-1BTV Zat. O23regulier15:00M.D.S.A. (Massimo) Castiglioneveld 2
    zo 31-okt.Legmeervogels O23-1BTV Zon. O23regulier12:00veld 4
    zo 24-okt.AFC JO18-2BTV Zat. JO18-1beker11:00AfgeschermdVeld 2
    za 30-okt.WV-HEDW JO18-1BTV Zat. JO18-1regulier10:00M. (Milo) Hoogeveen02-veld 6-WVHEDW KG3 / Overamstel
    vr 29-okt.AFC JO17-1BTV Zon. JO17-1regulier18:00Veld 1 (HV)
    za 30-okt.ARC JO17-1BTV Zat. JO17-1regulier12:15R.H.E.W. (Rob) van der Steenveld 5
    za 23-okt.AFC JO16-2BTV Zat. JO16-1beker12:00C.T.J. (Kees) BergVeld 5
    za 30-okt.Bloemendaal JO14-1BTV Zat. JO14-1regulier11:00V. (Valentijn) Bakkerveld 4
    za 23-okt.Zeeburgia avv JO13-2BTV JO13-1regulier12:0020-veld 1-Zeeburgia
    za 30-okt.Waterwijk asc JO13-1BTV JO13-1regulier10:30M.C.P. (Matthe) Moschveld 1
    do 28-okt.Hoogland VR1BTV Vrouwen 2regulier20:30veld 1
    zo 24-okt.FIT avv VR1BTV Vrouwen 3regulier14:00B.M.F. (Bert) Steghuis11-veld 1-FIT
    za 30-okt.KDO sv VR35+1BTV Veterinnenregulier14:00veld 2
    ma 25-okt.Amstelveen/Heemraad MO19-1BTV MO17-1beker19:00veld 2-Amstelveen/Nautilus
    za 30-okt.Kadoelen sv. MO17-1BTV MO17-1regulier14:30J. (Justin) Hollanderveld 2
    za 30-okt.BFC MO17-1BTV MO17-2regulier12:00veld 3
    za 30-okt.Schagen United MO15-1BTV MO15-1regulier10:45J. (Jarno) Bijlsmaveld 2
    za 23-okt.Koninklijke HFC MO15-2BTV MO15-2regulier09:15G.J. (Ger) de Waardveld 4
    za 30-okt.Geel Wit '20 sv. MO15-1BTV MO15-2regulier12:00veld 1
    za 23-okt.Zeeburgia avv MO13-1BTV MO13-1regulier12:0021-veld 2-Zeeburgia
    za 30-okt.Purmerend MO13-1BTV MO13-1regulier09:00veld 1