• Programma thuis

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijdStatusScheidsrechterVeldDetails
    12 okt.Buitenveldert sc. JO18-1Telstar JO18-1oefen19:30Te spelenSpier, M. (Mark)veld 1
    15 okt.BTV Zat. JO15-1Hollandia JO15-1regulier10:15Te spelenveld 1
    15 okt.BTV Zat. JO14-1Jodan Boys, de JO14-1regulier10:15Te spelenveld 2
    15 okt.BTV MO17-2Geinburgia sv. MO17-1regulier10:15Te spelenveld 3 (alleen B-categorie)
    15 okt.BTV Zat. O23Robinhood s.v. O23-1regulier12:15Te spelenveld 1
    15 okt.BTV Zat. 35+1TABA afc 35+1regulier12:15Te spelenveld 3 (alleen B-categorie)
    15 okt.BTV Zaterdag 5TOG 5regulier12:15Te spelenveld 2
    15 okt.BTV Zat. JO18-1Foresters JO18-1JMregulier14:30Te spelenveld 1
    15 okt.BTV Zaterdag 3WV-HEDW 11regulier14:30Te spelenveld 2
    16 okt.BTV Vrouwen 2Antibarbari VR1regulier11:30Te spelenveld 1
    16 okt.BTV Zondag 6ASV Arsenal 9regulier11:30Te spelenveld 2
    16 okt.BTV Zondag 7Buitenboys sc. 9regulier13:45Te spelenveld 2
    16 okt.BTV Vrouwen 1Rood Wit'62 VR1regulier14:00Te spelenveld 1
    19 okt.Buitenveldert sc. JO18-1Zeeburgia JO18-1oefen18:15Te spelenveld 1
    19 okt.Buitenveldert sc. JO17-1Houten JO17-1oefen20:00Te spelenveld 1
    22 okt.BTV Zat. JO18-1Swift JO18-1beker10:45Te spelenveld 1
    22 okt.BTV Zat. JO17-1LAC Frisia 1883 JO17-1regulier14:15Te spelenveld 1
    22 okt.BTV Vrouwen 1Swift VR1beker17:00Te spelenveld 1
    23 okt.BTV Zondag 8BTV Zondag 7regulier11:00Te spelenveld 1
    26 okt.Buitenveldert sc. JO12-4nnboefen18:30Te spelenveld 1
    29 okt.BTV Zat. JO14-1ARC JO14-1regulier09:15Te spelenveld 1
    29 okt.Buitenveldert sc. 18+1SDW 18+1regulier11:00Te spelenveld 3 (alleen B-categorie) A
    29 okt.BTV Zaterdag 2Zuidvogels HSV De 2regulier11:30Te spelenveld 1
    29 okt.BTV Zat. JO18-1DWS afc JO18-1regulier11:30Te spelenveld 2
    29 okt.BTV Zaterdag 4Kadoelen sv. 3regulier12:30Te spelenveld 3 (alleen B-categorie)
    29 okt.BTV Zaterdag 1Wartburgia asv 1regulier14:00Te spelenveld 1
    30 okt.BTV Vrouwen 3HSV'69 VR1regulier11:30Te spelenveld 2
    30 okt.BTV Zondag 4Swift 9regulier11:30Te spelenveld 1
    30 okt.BTV Zondag 5Sporting Martinus 3regulier11:30Te spelenveld 3 (alleen B-categorie)
    30 okt.BTV Zondag 3PVCV 2regulier13:45Te spelenveld 2
    30 okt.BTV Zondag 2SV Overvecht/De Dreef 2regulier13:45Te spelenveld 1
    30 okt.BTV Zondag 8Ouderkerk sv. 7regulier13:45Te spelenveld 3 (alleen B-categorie)
    5 nov.BTV Zat. JO15-1Waterwijk asc JO15-1regulier10:15Te spelenveld 1
    5 nov.BTV Zat. O23JOS Watergraafsmeer O23-1regulier10:15Te spelenveld 2
    5 nov.Buitenveldert sc. VR30+1KFC VR30+1regulier11:00Te spelenveld 3 (alleen B-categorie) A
    5 nov.BTV Zat. JO16-1Koninklijke HFC JO16-1regulier12:30Te spelenveld 1
    5 nov.BTV Zaterdag 3RAP sv. 6regulier12:30Te spelenveld 2
    5 nov.BTV Zaterdag 5Overamstel sc. 5regulier12:30Te spelenveld 3 (alleen B-categorie)
    5 nov.BTV Zat. 35+1Wartburgia asv 35+2regulier14:30Te spelenveld 3 (alleen B-categorie)
    5 nov.BTV Zat. JO17-1Victoria JO17-1regulier14:45Te spelenveld 1
    6 nov.BTV Vrouwen 2Always Forward VR1regulier11:30Te spelenveld 1
    6 nov.BTV Vrouwen 3SCPB'22 VR1regulier11:30Te spelenveld 2
    6 nov.BTV Zondag 6FIT avv 9regulier13:45Te spelenveld 2
    6 nov.BTV Vrouwen 1UDI'19/CSU VR1regulier14:00Te spelenveld 1
    9 nov.Buitenveldert sc. JO17-1AFC JO17-2oefen20:15Te spelenveld 1
    11 nov.BTV VR. 30+1Waterwijk asc VR30+1regulier19:15Te spelenveld 1 A
    12 nov.BTV Zat. JO16-1Bloemendaal JO16-1regulier10:00Te spelenveld 1
    12 nov.Buitenveldert sc. 18+1Wartburgia asv 18+1regulier10:30Te spelenveld 3 (alleen B-categorie) A
    12 nov.BTV Zat. 35+1AFC 35+1regulier12:00Te spelenveld 3 (alleen B-categorie)
    12 nov.BTV Zaterdag 3Meer De sv. 5regulier12:00Te spelenveld 1
    12 nov.BTV Zaterdag 5Geinburgia sv. 4regulier12:00Te spelenveld 2
    13 nov.BTV Vrouwen 3ST VVC / DIOS VR1regulier11:30Te spelenveld 2
    13 nov.BTV Zondag 5AMVJ 2regulier11:30Te spelenveld 3 (alleen B-categorie)
    13 nov.BTV Zondag 4AFC 5regulier11:30Te spelenveld 1
    13 nov.BTV Zondag 3Alliance '22 sv. 3regulier13:45Te spelenveld 2
    13 nov.BTV Zondag 2Swift 8regulier13:45Te spelenveld 1
    13 nov.BTV Zondag 8FIT avv 11regulier13:45Te spelenveld 3 (alleen B-categorie)
    16 nov.Buitenveldert sc. JO14-1Waterwijk JO14-1oefen18:30Te spelenveld 1
    19 nov.BTV Zat. JO18-1Olympia Haarlem JO18-1regulier09:15Te spelenveld 1
    19 nov.BTV Zat. JO14-1FC Lisse JO14-1regulier09:15Te spelenveld 3 (alleen B-categorie)
    19 nov.BTV Zat. JO15-1DVS'33 Ermelo JO15-1regulier10:15Te spelenveld 2
    19 nov.BTV Zaterdag 2FC Aalsmeer 2regulier11:30Te spelenveld 1
    19 nov.BTV Zat. O23WV-HEDW O23-1regulier12:15Te spelenveld 2
    19 nov.BTV Zaterdag 1VSV 1regulier14:00Te spelenveld 1
    19 nov.BTV Zat. JO17-1Drachtster Boys JO17-1regulier14:30Te spelenveld 2
    19 nov.BTV Zaterdag 4ASV Arsenal 8regulier14:30Te spelenveld 3 (alleen B-categorie)
    20 nov.BTV Vrouwen 2Velsen Rkvv VR1regulier11:30Te spelenveld 1
    20 nov.BTV Zondag 3Heemstede hfc 2regulier11:30Te spelenveld 2
    20 nov.BTV Vrouwen 1Beerse Boys VR1regulier14:00Te spelenveld 1
    23 nov.Buitenveldert sc. JO12-4nnboefen18:30Te spelenveld 1
    25 nov.BTV VR. 30+1AS'80 VR30+1regulier19:15Te spelenveld 1 A
    26 nov.BTV Zat. JO16-1FC Lisse JO16-1regulier11:45Te spelenveld 1
    26 nov.BTV Zat. 35+1VVGA 35+1regulier12:00Te spelenveld 2
    26 nov.BTV Zaterdag 5JOS Watergraafsmeer 9regulier12:00Te spelenveld 3 (alleen B-categorie)
    26 nov.BTV Zaterdag 3TABA afc 3regulier13:30Te spelenveld 1
    27 nov.BTV Zondag 4ASV Arsenal 4regulier11:30Te spelenveld 1
    27 nov.BTV Zondag 5ASV Arsenal 5regulier11:30Te spelenveld 2
    27 nov.BTV Zondag 6Waterwijk asc 7regulier11:30Te spelenveld 3 (alleen B-categorie)
    27 nov.BTV Zondag 3Meteoor De sv. 2regulier13:45Te spelenveld 2
    27 nov.BTV Zondag 2Kampong 6regulier13:45Te spelenveld 1
    3 dec.BTV Zat. JO14-1Sporting Martinus JO14-1regulier10:15Te spelenveld 3 (alleen B-categorie)
    3 dec.BTV Zat. JO15-1Bennekom JO15-1regulier10:30Te spelenveld 1
    3 dec.BTV Zaterdag 2Monnickendam 2regulier11:30Te spelenveld 2
    3 dec.Buitenveldert sc. 18+1Velsen Rkvv 18+1regulier11:30Te spelenveld 4 A
    3 dec.BTV Zaterdag 4RAP sv. 10regulier12:00Te spelenveld 3 (alleen B-categorie)
    3 dec.Buitenveldert sc. VR30+1Wartburgia asv VR30+1regulier13:00Te spelenveld 4 A
    3 dec.BTV Zaterdag 1RKAVIC 1regulier14:00Te spelenveld 1
    3 dec.BTV Zat. JO17-1IJsselmeervogels JO17-1regulier14:30Te spelenveld 1
    3 dec.BTV Zat. JO18-1ASC De Volewijckers JO18-1regulier15:30Te spelenveld 3 (alleen B-categorie)
    4 dec.BTV Vrouwen 2ADO '20 VR1regulier11:30Te spelenveld 1
    4 dec.BTV Vrouwen 3ST VVC / DIOS VR2regulier11:30Te spelenveld 2
    4 dec.BTV Zondag 5WV-HEDW 8regulier11:30Te spelenveld 3 (alleen B-categorie)
    4 dec.BTV Zondag 4Meer De sv. 3regulier13:45Te spelenveld 2
    4 dec.BTV Vrouwen 1V.V. Schaesberg VR1regulier14:00Te spelenveld 1
    10 dec.Buitenveldert sc. 18+1HSV 18+1regulier11:30Te spelenE. (Eigen) Scheidsrechterveld 4 A
    10 dec.BTV Zat. JO16-1OSC JO16-1regulier11:45Te spelenveld 1
    10 dec.BTV Zat. 35+1FC Amsterdamse Bos 35+1regulier12:00Te spelenveld 2
    10 dec.BTV Zaterdag 5Amstelveen/Heemraad 4regulier12:00Te spelenveld 3 (alleen B-categorie)
    10 dec.BTV Zaterdag 3FC Amsterdam 2regulier14:00Te spelenveld 2
    10 dec.BTV Zat. JO17-1Schalkhaar JO17-1regulier14:30Te spelenveld 1
  • Programma Uit

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijdScheidsrechterVeldDetails
    14 okt.Abcoude fc VR30+1BTV VR. 30+1regulier20:00veld 2 A
    15 okt.Spakenburg 2BTV Zaterdag 2regulier12:00veld 1-Spakenburg
    15 okt.Nieuw Sloten sv MO17-1BTV MO17-3regulier12:00(05) veld 1-Nieuw Sloten (hoofdveld NS)
    15 okt.Jonathan JO17-1BTV Zat. JO17-1regulier12:30veld 1
    15 okt.ZCFC 4BTV Zaterdag 4regulier12:30veld 7-ZCFC
    15 okt.Bloemendaal JO16-1BTV Zat. JO16-1regulier13:30veld 4
    15 okt.Stormvogels ijvv 1BTV Zaterdag 1regulier14:30veld 1-Stormvogels
    15 okt.ASC De Volewijckers 18+1Buitenveldert sc. 18+1regulier14:30veld 4 A
    16 okt.ST VVC / DIOS VR2BTV Vrouwen 3regulier10:05veld 2
    16 okt.Hercules 2BTV Zondag 2regulier11:30veld 6-Hercules
    16 okt.Abcoude fc 3BTV Zondag 4regulier12:00veld 1
    16 okt.Abcoude fc 7BTV Zondag 8regulier12:00veld 3
    16 okt.Atletico Club Amsterdam 2BTV Zondag 3regulier14:0021-veld 5 Eendracht/AC Adam/Germaan/Nw West
    16 okt.SV Rood-Wit Zaanstad 5BTV Zondag 5regulier14:00veld 2
    22 okt.AFC JO16-2BTV Zat. JO16-1beker14:00Veld 5
    22 okt.AFC JO14-2BTV Zat. JO14-1beker14:00Veld 3
    22 okt.DSS O23-1BTV Zat. O23regulier14:00veld 1
    23 okt.BTV Zondag 8BTV Zondag 7regulier11:00veld 1
    23 okt.AFC VR1BTV Vrouwen 2beker13:15Veld 1 (HV)
    28 okt.Buitenboys sc. VR30+1BTV VR. 30+1regulier20:30veld 2 A
    29 okt.SDZ MO11-1BTV MO11-1regulier08:30L.M. (Merith) Schauttveld 3 A
    29 okt.WV-HEDW JO15-1BTV Zat. JO15-1regulier10:0007-veld 4 WVHEDW KG1 - KG1
    29 okt.Overamstel sc. 6BTV Zaterdag 5regulier12:0001-veld 1-Overamstel
    29 okt.ASV Arsenal 5BTV Zaterdag 3regulier13:45veld 2
    29 okt.ONS Sneek JO17-1BTV Zat. JO17-1regulier14:30veld 3
    29 okt.Wartburgia asv 35+1BTV Zat. 35+1regulier14:3011-veld 2-Wartburgia
    29 okt.Onze Gezellen JO16-1BTV Zat. JO16-1regulier15:00veld 1-Onze Gezellen
    29 okt.Zeeburgia avv O23-1BTV Zat. O23regulier16:3022-veld 3-Zeeburgia
    30 okt.OJC ROSMALEN VR1BTV Vrouwen 1regulier11:00veld 01
    30 okt.Sporting Martinus 5BTV Zondag 6regulier13:00veld 2
    30 okt.VDZ VR1BTV Vrouwen 2regulier14:00veld 8-hoofdveld
    30 okt.CTO '70 vv 4BTV Zondag 7regulier14:30veld 2
    5 nov.Voorschoten`97 JO14-1BTV Zat. JO14-1regulier10:30veld 5
    5 nov.Argon 2BTV Zaterdag 2regulier11:45veld 1
    5 nov.Vlug en Vaardig cvv. 3BTV Zaterdag 4regulier12:00veld 2-Vlug en Vaardig
    5 nov.Olympia Haarlem 1BTV Zaterdag 1regulier14:30veld 1
    5 nov.ADO '20 18+1Buitenveldert sc. 18+1regulier14:45veld 3 (C) A
    5 nov.DEM O18-1BTV Zat. JO18-1regulier15:00veld 1
    6 nov.WV-HEDW 4BTV Zondag 2regulier10:0009-veld 2-1-WVHEDW - Gras 1
    6 nov.Onze Gezellen 2BTV Zondag 3regulier11:00veld 2-Onze Gezellen
    6 nov.FIT avv 5BTV Zondag 5regulier11:3012-veld 2-FIT
    6 nov.Sporting Martinus 6BTV Zondag 8regulier12:00veld 2
    6 nov.WV-HEDW 5BTV Zondag 4regulier14:3009-veld 2-1-WVHEDW - Gras 1
    12 nov.Jodan Boys, de JO14-1BTV Zat. JO14-1regulier10:00veld 2
    12 nov.AFC 34 JO15-1BTV Zat. JO15-1regulier10:15veld 1
    12 nov.Foresters JO18-1JMBTV Zat. JO18-1regulier11:45veld 1
    12 nov.Volendam (rkav) JO17-1BTV Zat. JO17-1regulier12:00veld 1
    12 nov.Volendam (rkav) 2BTV Zaterdag 2regulier12:00veld 3
    12 nov.Sloterdijk avv. 4BTV Zaterdag 4regulier12:30veld 2
    12 nov.KDO sv VR30+1Buitenveldert sc. VR30+1regulier14:00veld 1 A
    12 nov.United sv/DAVO 1BTV Zaterdag 1regulier14:30veld 1
    12 nov.Robinhood s.v. O23-1BTV Zat. O23regulier15:00(03) veld 3 Robin Hood
    13 nov.Prinses Irene VR1BTV Vrouwen 1regulier11:45veld 1
    13 nov.Abcoude fc 7BTV Zondag 7regulier12:00veld 2
    13 nov.Schijf VR1BTV Vrouwen 2regulier13:00veld 1 - Hoofdveld
    13 nov.ASV Arsenal 10BTV Zondag 6regulier17:00veld 2
    19 nov.DVVA csv. 11BTV Zaterdag 5regulier10:3004-veld 4-De Meer/DVVA (alleen B-cat)
    19 nov.DIOS sv. JO16-1BTV Zat. JO16-1regulier11:00veld 1
    19 nov.TOB Rksv 35+3BTV Zat. 35+1regulier14:30veld 5-TOB
    19 nov.Assendelft VR30+1Buitenveldert sc. VR30+1regulier15:00veld 4 A
    20 nov.NFC 5BTV Zondag 6regulier16:00veld 2 - Kunstgras
    26 nov.Be Quick 1887 JO15-1BTV Zat. JO15-1regulier11:00veld 3 Gezamelijk
    26 nov.WV-HEDW 2BTV Zaterdag 2regulier12:0008-veld 1-WVHEDW hoofd - Hoofdveld
    26 nov.RODA '23 Rksv O23-1BTV Zat. O23regulier12:30veld 1
    26 nov.DEVO'58 4BTV Zaterdag 4regulier14:00(18) veld 1-DEVO'58
    26 nov.PVCV JO17-1BTV Zat. JO17-1regulier14:30veld 2
    26 nov.JOS Watergraafsmeer 1BTV Zaterdag 1regulier14:3008-veld 1-JOS W'meer
    26 nov.AFC 34 JO18-1BTV Zat. JO18-1regulier15:00veld 1
    26 nov.GeuzenMiddenmeer 18+1Buitenveldert sc. 18+1regulier15:00(26) veld 1 A
    26 nov.AFC JO14-2BTV Zat. JO14-1regulier17:15Veld 5
    27 nov.Ouderkerk sv. 7BTV Zondag 7regulier11:30veld 2
    27 nov.Hoogland VR1BTV Vrouwen 2regulier14:00veld 1
    27 nov.NSVV FC Kunde VR1BTV Vrouwen 1regulier14:30veld 1
    27 nov.Overbos sv. VR1BTV Vrouwen 3regulier14:30veld 2
    3 dec.Gooi 't sc O23-1BTV Zat. O23regulier12:30veld 4-'t Gooi
    3 dec.Hoofddorp s.v. JO16-2BTV Zat. JO16-1regulier13:45veld 2
    3 dec.AMVJ 3BTV Zaterdag 3regulier14:45(08) veld 3-AMVJ
    3 dec.DTA Fortius asv 6BTV Zaterdag 5regulier16:2012-veld 3-Fortius
    3 dec.JOS Watergraafsmeer 35+1BTV Zat. 35+1regulier16:3008-veld 1-JOS W'meer
    4 dec.Kampong 5BTV Zondag 2regulier10:30veld 4
    4 dec.Waterwijk asc 9BTV Zondag 7regulier11:00veld 1
    4 dec.Velsen Rkvv 3BTV Zondag 3regulier13:00veld 4
    4 dec.ASV Arsenal 11BTV Zondag 8regulier13:00veld 1
    9 dec.Victoria VR30+1BTV VR. 30+1regulier20:00veld 6-Victoria A
    10 dec.UVV JO14-1BTV Zat. JO14-1regulier11:00veld 1
    10 dec.ODIN 59 2BTV Zaterdag 2regulier12:00veld 1
    10 dec.Hoofddorp s.v. JO18-1BTV Zat. JO18-1regulier12:45veld 1
    10 dec.VVA/Spartaan 4BTV Zaterdag 4regulier13:00veld 2
    10 dec.Real Sranang sv. 1BTV Zaterdag 1regulier14:3016-veld 1-Real Sranang
    11 dec.Orion VR1BTV Vrouwen 1regulier11:00veld 1
    11 dec.Swift 6BTV Zondag 3regulier12:30veld 3
    11 dec.Witkampers VR1BTV Vrouwen 2regulier14:00veld 1
    11 dec.HSV'69 VR1BTV Vrouwen 3regulier14:00veld 1
    11 dec.Swift 13BTV Zondag 5regulier16:00veld 1
    11 dec.SDZ 4BTV Zondag 4regulier16:00veld 2