• Bestuur en Jeugdbestuur
    HOOFDBESTUUR
    VoorzitterPaul Rijniersehb.voorzitter@buitenveldert.com
    SecretarisMarcelle Latensteinhb.secretaris@buitenveldert.com
    PenningmeesterVACATUREhb.penningmeester@buitenveldert.com
    Jeugd VoorzitterSebastian Reynjeugdvoorzitter@buitenveldert.com
    Voetbaltechnische zakenBertholt Leeftinkhb.technischezaken@buitenveldert.com
    Algemeen lid Arno de Kortehb.algemeen@buitenveldert.com
    JEUGDBESTUUR
    VoorzitterSebastian Reynjeugdvoorzitter@buitenveldert.com
    SecretarisVacature
    Algemeen Coordinator JeugdHenk Stormcoordinator-jeugd@buitenveldert.com
    Algemeen lidSander Carmiggeltjeugdcommissie@buitenveldert.com
    Algemeen lidEncarna Hernandez
    Algemeen lidMehmet Halici
    Algemeen lidRoy Peters
  • Organisatie jeugdafdeling
    TECHNISCHE STAF JEUGD
    HJO Jongens midden en bovenbouwLaurens ten Heuvelhoofdjeugdopleiding@buitenveldert.com
    HJO onderbouw jongens en meiden O8-O12 en Jonge SterrenFrank van der Zandetjc-onderbouw@buitenveldert.com
    JONGENS JEUGD
    TJC middenbouw jongens JO13 t/m JO15Davey van Gellecumtjc-middenbouw-jongens@buitenveldert.com
    MEIDEN JEUGD
    TJC middenbouw meiden MO13 t/m MO15Wendy Lissetjc-middenbouw-meiden@buitenveldert.com
    TJC bovenbouw meiden MO17 t/m MO19Wendy Lissetjc-bovenbouw-meiden@buitenveldert.com
    COORDINATOREN JEUGD
    Algemeen coördinatorHenk Storm06-55764004coordinator-jeugd@buitenveldert.com
    Coördinator Jonge SterrenBadr en Samira Boubajongesterren@buitenveldert.com 
    Coördinator onderbouw jongens en meidenEncarna Hernandez06-22574677onderbouw@buitenveldert.com
    JONGENS JEUGD
    Coördinator Middenbouw JO13 t/m O15Mehmet Halicimiddenbouw-jongens@buitenveldert.com
    Coördinator Bovenbouw JO16 t/m JO19Henk Storm06-55764004bovenbouw-jongens@buitenveldert.com
    MEIDEN JEUGD
    Coördinator Middenbouw MO13 t/m MO15Wendy Lissemiddenbouw-meiden@buitenveldert.com
    Coördinator Bovenbouw MO17 t/m MO19Wendy Lissebovenbouw-meiden@buitenveldert.com
    OVERIGE
    Coördinator scheidsrechters jeugdVACATUREscheidsrechters@buitenveldert.com
  • Coördinatoren Senioren
    COORDINATOREN
    Senioren Heren ZondagFrans v.d. Lugt06-20488196f.lugt7@kpnmail.nl
    Senioren Heren ZaterdagPeter Weilenmann06-50412430scbuitenveldert@hetnet.nl
    Coördinator DamesPeter Weilenmann06-50412430scbuitenveldert@hetnet.nl
  • Algemeen
    CLUB MANAGER
    ClubmanagerPeter Weilenmann06-50412430scbuitenveldert@hetnet.nl
    LEDENADMINISTRATIE
    Peter WeilenmannLedenadministrateurledenadministratie@buitenveldert.com
    KANTINECOMMISSIE
    Jos GeervlietVoorzitter020 6401073josgeervliet@hetnet.nl
    Hans Weeling Algemeen lid
    NIEUWSREDACTIE
    Vacature
    WEBSITE
    Sander CarmiggeltWebmasterwebredactie@buitenveldert.com
    Henk Storm
    Michiel Stofberg
    SPONSORCOMMISSIE
    Remco Geervlietsponsorcommissie@buitenveldert.com
    Michiel Stofberg
    COMMISSIE POSITIEF SPORTKLIMAAT/GEDRAGSCOMMISSIE (‘Gamechangers’)
    Sarah van Wieringengamechangers@buitenveldert.com
    Michel Drabbe
    KASCOMMISSIE
    ZUIDASCOMMISSIE
    Henk Voskuilen020 6131988hb.secretaris@buitenveldert.com
    ONDERHOUDSCOMMISSIE
    Peter Weilenmann06 50412430scbuitenveldert@hetnet.nl
    Ton Kraan
    Sip Molenaar
    Hans Weeling
    MEDISCHE COMMISSIE
    Katinka Prince
    VERTROUWENSCOMMISSIE
    Zie https://www.buitenveldert.com/vertrouwenspersoon
  • Wedstrijdcoördinatie
    WEBSTRIJDCOMMISSIE
    Algemeen CoordinatorPeter Weilenmann06-50412430scbuitenveldert@hetnet.nl
    Zondag seniorenFrans v.d. Lugt06-20488196f.lugt7@kpnmail.nl
    Zaterdag seniorenPeter Weilenmann06-50412430scbuitenveldert@hetnet.nl
    Dames en meisjesPeter Weilenmann06-50412430scbuitenveldert@hetnet.nl