• Programma thuis

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijdStatusScheidsrechterVeldDetails
    4 feb.BTV Vrouwen 1Reiger Boys VR.1oefen20:00Te spelenSpier, M. (Mark)veld 1
    5 feb.BTV JO11-1FC IJburg JO11-2oefen17:30Te spelenveld 1
    8 feb.BTV MO15-2Bardienst , 07.30 - 11.00 uur.bardienst07:30Te spelenveld 4
    8 feb.BTV JO14-1Sporting Martinus JO14-1regulier08:30Te spelenM.C.P. (Matthe) Moschveld 2
    8 feb.BTV MO11-3Sporting Martinus MO11-1regulier08:30Te spelenveld 3
    8 feb.BTV MO11-2Olympia Haarlem MO11-2regulier08:30Te spelenveld 3
    8 feb.BTV MO19-1Gooi 't sc MO19-1regulier09:00Te spelenveld 1
    8 feb.BTV MO15-3DIOS sv. MO15-2regulier09:45Te spelenveld 3
    8 feb.BTV JO9-1AFC IJburg JO9-1regulier10:15Te spelenveld 4
    8 feb.BTV Zat. JO17-1Roda '46 JO17-1regulier10:30Te spelenM. (Mark) Keesmanveld 2
    8 feb.BTV MO9-2 (JO9-5M)Bardienst , 11.00 - 14.30 uur.bardienst11:00Te spelenveld 4
    8 feb.BTV MO15-2DSOV MO15-1regulier11:15Te spelenveld 3
    8 feb.BTV Zaterdag 2WV-HEDW 2regulier11:30Te spelenC.W.M. (Carel) Jacobsveld 1
    8 feb.BTV JO8-1VVA/Spartaan JO8-1regulier11:30Te spelenveld 4
    8 feb.BTV MO17-2Always Forward MO17-1regulier12:15Te spelenveld 2
    8 feb.BTV JO8-4RODA '23 Rksv JO8-9regulier12:30Te spelenveld 4
    8 feb.BTV VeterinnenKFC VR35+1regulier12:45Te spelenveld 3
    8 feb.BTV MO11-4Nederhorst vv MO11-1regulier12:45Te spelenveld 3
    8 feb.BTV JO8-2Abcoude fc JO8-3regulier13:30Te spelenveld 4
    8 feb.BTV Zaterdag 1Dijk De asv 1regulier14:00Te spelenM. (Mahmood) Bakridiveld 1
    8 feb.BTV MO15-1Kadoelen sv. MO15-1regulier14:00Te spelenveld 2
    8 feb.BTV Zaterdag 45+1SCW 45+1regulier14:30Te spelenveld 3
    8 feb.BTV MO9-2 (JO9-5M)RODA '23 Rksv JO9-11Mregulier14:30Te spelenveld 4
    8 feb.BTV VeterinnenBardienst , 14.30 - 17.30 uur.bardienst14:30Te spelenveld 4
    8 feb.BTV JO13-3Koninklijke HFC JO13-2regulier15:30Te spelenveld 2
    8 feb.BTV Zaterdag 3Swift 10regulier16:15Te spelenveld 1
    8 feb.BTV MO17-5Amstelveen/Heemraad MO17-1regulier16:30Te spelenveld 3
    8 feb.BTV JO13-5Abcoude fc JO13-4regulier17:00Te spelenveld 2
    9 feb.BTV JO15-3Bardienst , 08.15 - 11.15 uur.bardienst08:15Te spelenveld 4
    9 feb.BTV JO17-3Koninklijke HFC JO17-7regulier09:00Te spelenveld 1
    9 feb.BTV JO15-2Waterwijk asc JO15-4regulier09:30Te spelenveld 2
    9 feb.BTV Zondag 8Bardienst , 11.15 - 13.30 uur.bardienst11:15Te spelenveld 4
    9 feb.BTV Vrouwen 2SDO VR1regulier11:30Te spelenS. (Serkan) Asutveld 1
    9 feb.BTV Zondag 9Ouderkerk sv. 6regulier11:30Te spelenveld 2
    9 feb.BTV JO15-3TOS-Actief JO15-2regulier11:30Te spelenveld 3
    9 feb.BTV Zondag 8Nautilus afc 2regulier14:00Te spelenveld 2
    9 feb.BTV Vrouwen 1RKSV Nuenen VR1regulier14:00Te spelenJ. (Jorg) Stensinskiveld 1
    15 feb.BTV JO13-1SDZ JO13-1regulier10:00Te spelenveld 1
    15 feb.BTV JO13-2Alliance '22 sv. JO13-1regulier10:00Te spelenveld 2
    15 feb.BTV Zaterdag 3Atletico Club Amsterdam 2regulier11:45Te spelenAfgeschermdveld 2
    15 feb.BTV Zaterdag 35+2Blauw Wit (W) 35+1regulier11:45Te spelenveld 3
    15 feb.BTV MO13 (JO13-4M)Woezik JO13-2Moefen11:45Te spelenveld 1
    15 feb.BTV MO19-2Marken sv. MO19-1beker16:00Te spelenveld 1
    16 feb.BTV Vrouwen 3Hillegom sv VR1regulier12:00Te spelenveld 1
    16 feb.BTV Zondag 5Swift 10beker12:00Te spelenveld 2
    26 feb.BTV JO13-1nnboefen19:00Te spelenveld 1
    29 feb.BTV MO19-2DSS MO19-2regulier10:00Te spelenM. (Mark) Spierveld 1
    1 mrt.BTV Vrouwen 2FC Berghuizen VR1regulier11:30Te spelenveld 1
    1 mrt.BTV Zondag 5Abcoude fc 5regulier11:30Te spelenveld 2
    1 mrt.BTV Vrouwen 1FC Eindhoven AV VR2regulier14:00Te spelenveld 1
    4 mrt.BTV JO11-1Legmeervogels JO11-1oefen17:30Te spelenveld 1
    4 mrt.BTV JO11-2Legmeervogels JO11-2oefen17:30Te spelenveld 1
    7 mrt.BTV MO13 (JO13-4M)RAP sv. JO13-2regulier08:30Te spelenveld 1
    7 mrt.BTV JO12-3UNO vv JO12-1regulier08:30Te spelenveld 3
    7 mrt.BTV JO11-1Volendam (rkav) JO11-2regulier08:30Te spelenveld 3
    7 mrt.BTV MO13-2RODA '23 Rksv MO13-2regulier08:30Te spelenveld 2
    7 mrt.BTV JO11-3Sporting Martinus JO11-7regulier10:00Te spelenveld 3
    7 mrt.BTV MO11-1Victoria MO11-1regulier10:00Te spelenveld 3
    7 mrt.BTV MO13-1Swift MO13-1regulier10:00Te spelenveld 2
    7 mrt.BTV Zat. JO15-1FC Amsterdam JO15-1regulier10:15Te spelenveld 1
    7 mrt.BTV JO9-1Swift JO9-1regulier10:15Te spelenveld 4
    7 mrt.BTV JO10-2AFC IJburg JO10-3regulier10:15Te spelenveld 4
    7 mrt.BTV Zaterdag 35+2Schoten vv. 35+1regulier11:30Te spelenveld 3
    7 mrt.BTV JO9-2Sporting Martinus JO9-4regulier11:30Te spelenveld 4
    7 mrt.BTV JO10-1BFC JO10-1regulier11:30Te spelenveld 4
    7 mrt.BTV MO19-1Delta Sports '95 FC MO19-1regulier11:45Te spelenveld 2
    7 mrt.BTV MO17-2Harkemase Boys MO17-1regulier12:15Te spelenveld 1
    7 mrt.BTV JO10-3Swift JO10-4regulier12:45Te spelenveld 4
    7 mrt.BTV JO10-4Sporting Martinus JO10-5regulier12:45Te spelenveld 4
    7 mrt.BTV Zaterdag 35+1Wartburgia asv 35+3regulier13:30Te spelenveld 3
    7 mrt.BTV Zat. Vrouwen 1TOS-Actief VR2regulier13:45Te spelenveld 2
    7 mrt.BTV MO17-1Alliance '22 sv. JO16-2regulier14:15Te spelenveld 1
    7 mrt.BTV MO15-4Pancratius Rksv MO15-1regulier15:30Te spelenveld 3
    7 mrt.BTV MO19-3Overbos sv. MO19-1regulier15:45Te spelenveld 2
    7 mrt.BTV MO17-3Reiger Boys MO17-1regulier16:00Te spelenveld 1
    7 mrt.BTV MO17-4GeuzenMiddenmeer MO17-2regulier17:15Te spelenveld 3
    7 mrt.BTV MO15-2Zeeburgia avv MO15-1regulier17:45Te spelenveld 2
    8 mrt.BTV JO15-3DSS JO15-2regulier08:30Te spelenveld 3
    8 mrt.BTV JO19-3TABA afc JO19-1regulier09:15Te spelenveld 2
    8 mrt.BTV JO17-2Sporting Almere JO17-1regulier09:15Te spelenveld 1
    8 mrt.BTV JO15-2Koninklijke HFC JO15-4regulier10:15Te spelenveld 3
    8 mrt.BTV Zondag 7FIT avv 6regulier11:30Te spelenveld 2
    8 mrt.BTV Zon. JO19-1ZAP JO19-1regulier11:30Te spelenveld 1
    8 mrt.BTV Zondag 6FC Blauw-Wit Beursbengels 3regulier12:00Te spelenveld 3
    8 mrt.BTV Zondag 4ASV Arsenal 2regulier14:00Te spelenveld 3
    8 mrt.BTV Zondag 3Roda '46 3regulier14:00Te spelenveld 2
    8 mrt.BTV Zondag 2Onze Gezellen 2regulier14:00Te spelenveld 1
    11 mrt.O23Zuidoost United O23competitie O2320:00Te spelenveld 1
    14 mrt.BTV JO11-2Argon JO11-1regulier08:30Te spelenveld 3
    14 mrt.BTV MO17-5DRC MO17-1regulier08:30Te spelenveld 2
    14 mrt.BTV JO12-1CJVV JO12-1regulier08:30Te spelenveld 1
    14 mrt.BTV MO11-3RODA '23 Rksv MO11-2regulier08:30Te spelenveld 3
    14 mrt.BTV JO13-1Volendam (rkav) JO13-1regulier09:45Te spelenveld 1
    14 mrt.BTV JO12-2RCZ JO12-1regulier10:00Te spelenveld 3
    14 mrt.BTV MO11-2WV-HEDW MO11-2regulier10:00Te spelenveld 3
    14 mrt.BTV JO8-3AFC JO8-7regulier10:15Te spelenveld 4
    14 mrt.BTV JO9-3WV-HEDW JO9-4regulier10:15Te spelenveld 4
    14 mrt.BTV Zat. JO17-1Kampong JO17-1regulier10:30Te spelenveld 2
    14 mrt.BTV JO12-4CTO '70 vv JO12-1regulier11:15Te spelenveld 3
    14 mrt.BTV JO12-5vv Zwanenburg JO12-2regulier11:15Te spelenveld 3
  • Programma Uit

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijdScheidsrechterVeldDetails
    8 feb.ASV Arsenal JO8-1BTV JO8-3regulier08:30veld 2
    8 feb.Meer De sv. MO13-1BTV MO13-2regulier09:00veld 3 De Meer
    8 feb.KDO JO9-3MBuitenveldert, JO9-4Mregulier09:00veld 1
    8 feb.Amstelveen/Heemraad JO10-2BTV JO10-4regulier09:45veld 1 Amstelveen/Nautilus
    8 feb.Zeeburgia avv JO13-4BTV JO13-2regulier10:00veld 3 Zeeburgia
    8 feb.DESTO MO13-1BTV MO13-1regulier10:00veld 2
    8 feb.VVA/Spartaan JO10-3BTV JO10-2regulier10:15veld 1
    8 feb.Dijk De asv JO9-4BTV JO9-3regulier10:30veld 4
    8 feb.AFC MO13-1BTV MO13-3regulier10:30veld 3
    8 feb.GeuzenMiddenmeer MO19-1BTV MO19-3regulier10:30veld 1
    8 feb.Pancratius Rksv JO9-5BTV JO9-2regulier11:00veld 2 Pancratius
    8 feb.Koninklijke HFC JO10-1BTV JO10-1regulier11:00veld 4A
    8 feb.RODA '23 Rksv MO19-1BTV MO19-2regulier11:15veld 4
    8 feb.TABA afc JO13-2BTV MO13 (JO13-4M)regulier11:15--
    8 feb.Overbos sv. MO11-1BTV MO11-1regulier12:00veld 3
    8 feb.Pancratius Rksv JO10-4BTV JO10-3regulier12:00veld 2 Pancratius
    8 feb.Fortuna Wormerveer sv JO15-1BTV Zat. JO15-1regulier12:30H. (Hessel) Biermaveld 1
    8 feb.Purmersteijn JO13-1BTV JO13-1regulier12:30Afgeschermdveld 1
    8 feb.DIOS sv. JO16-2BTV MO17-1regulier13:00veld 3
    8 feb.GeuzenMiddenmeer VR1BTV Zat. Vrouwen 1regulier13:05veld 3
    8 feb.Wieringermeer 35+1BTV Zaterdag 35+1regulier14:30veld 2
    8 feb.TOB Rksv 35+4BTV Zaterdag 35+2regulier14:30veld 5 TOB
    8 feb.Nieuw West United SV MO15-1BTV MO15-4regulier14:30veld 5 Eendracht/AC Adam/Nw West
    8 feb.Foresters (de) JO19-1BTV Zat. JO19-1regulier15:15M.F.L. (Martijn) Rademakersveld 1
    8 feb.Zeeburgia avv MO17-1BTV MO17-3regulier15:30veld 1 Zeeburgia
    9 feb.KDO sv JO17-1BTV JO17-2regulier09:30veld 2
    9 feb.Forza Almere 3BTV Zondag 7regulier11:001e veld kg/licht
    9 feb.TOG 2BTV Zondag 3regulier11:30A. (Anne) de Jongveld 1 TOG
    9 feb.ZSGOWMS 2BTV Zondag 4regulier11:30M. (Mohamed) Marikanveld 1 ZSGO WMS
    9 feb.RAP sv. 4BTV Zondag 5regulier12:00veld 2 RAP
    9 feb.Dijk De asv JO19-1BTV Zon. JO19-1regulier12:00veld 1
    9 feb.DWS afc JO15-1BTV Zon. JO15-1regulier12:00W. (Wessel) Bergkampveld 1 DWS
    9 feb.FC Weesp JO19-2BTV JO19-3regulier12:00veld 3
    9 feb.ZSGOWMS JO17-1BTV Zon. JO17-1regulier12:00veld 2 ZSGO WMS
    9 feb.Eendracht '82 sc. 7BTV Zondag 6regulier14:30veld 4 Eendracht/AC Adam/Nw West/Germaan
    9 feb.Hoogland VR1BTV Vrouwen 3regulier14:30veld 2
    15 feb.DVVA csv. 2BTV Zaterdag 2regulier11:30veld 1 DVVA
    15 feb.SVIJ MO17-2BTV MO17-3beker12:00veld 1 SVIJ
    15 feb.WV-HEDW VR2BTV Zat. Vrouwen 1regulier12:30veld 2-1 WVHEDW
    15 feb.Sporting Martinus 45+2BTV Zaterdag 45+1regulier14:30veld 2
    15 feb.Excelsior R. MO19-1BTV MO19-1regulier15:00Stadionveld
    15 feb.Pancratius Rksv 1BTV Zaterdag 1regulier15:15veld 1 Pancratius
    16 feb.SDZ JO15-1BTV JO15-2regulier09:00veld 1
    16 feb.Nooit Gedacht VR1BTV Vrouwen 1regulier12:00veld 1
    16 feb.FC Amsterdamse Bos 3BTV Zondag 8regulier13:00veld 1
    19 feb.De Dijk O23BTV O23competitie O2320:15veld 1
    22 feb.KDO sv VR35+1BTV Veterinnenregulier14:00veld 1
    22 feb.Purmerend 2BTV Zaterdag 2beker17:00veld 1
    29 feb.De Wherevogels JO15-1BTV JO15-3beker10:15veld 3
    29 feb.RODA '23 Rksv JO12-3BTV JO12-3regulier10:30B.S.M. (Boyd) Lieuwveld 4A
    29 feb.Voorschoten'97 MO17-1BTV MO15-1oefen12:00veld 1
    29 feb.Gooi 't sc MO17-1BTV MO17-2regulier12:30veld 1 't Gooi
    29 feb.FC Amsterdam JO17-1BTV Zat. JO17-1beker14:00veld 1
    29 feb.ST West Frisia/Dindua MO19-1BTV MO19-1beker14:45veld 1 West Frisia
    1 mrt.FIT avv 9BTV Zondag 8regulier11:30veld 2 FIT
    1 mrt.Sporting Martinus VR1BTV Vrouwen 4regulier13:30veld 1
    1 mrt.Waterwijk asc 8BTV Zondag 9regulier14:30veld 1
    7 mrt.AFC JO13-2BTV JO13-1regulier08:30veld 3
    7 mrt.Bloemendaal JO8-1BTV JO8-1regulier08:30veld 1
    7 mrt.OFC JO12-1BTV JO12-2regulier08:30veld 3
    7 mrt.VVC fc MO11-1BTV MO11-3regulier08:30veld 4
    7 mrt.FC Aalsmeer JO12-3BTV JO12-5regulier08:45veld 5
    7 mrt.Dijk De asv JO8-5BTV JO8-3regulier09:00veld 1
    7 mrt.Geinburgia sv. JO8-2BTV JO8-2regulier09:00veld 2
    7 mrt.AMVJ JO8-3BTV JO8-4regulier09:00veld 2 AMVJ
    7 mrt.AMVJ JO9-1BTV JO9-3regulier09:00veld 1 AMVJ
    7 mrt.Sporting Martinus JO11-2BTV JO11-2regulier09:00veld 3
    7 mrt.RODA '23 Rksv MO11-1BTV MO11-2regulier09:00veld 5
    7 mrt.RODA '23 Rksv JO12-7BTV JO12-6regulier09:00veld 4
    7 mrt.RKDES JO9-6MBTV MO9-2 (JO9-5M)regulier09:30veld 3 alleen JO8 en JO9
    7 mrt.Bloemendaal JO14-1BTV JO14-1regulier09:45veld 1
    7 mrt.FC Aalsmeer JO13-2MBTV JO13-2regulier10:15veld 1
    7 mrt.WV-HEDW JO12-1BTV JO12-1regulier10:15veld 3 - 2 WVHEDW
    7 mrt.Buitenboys sc. MO11-2BTV MO11-4regulier11:45veld 3
    7 mrt.IJsselmeervogels 2BTV Zaterdag 2regulier12:00veld 2 IJsselmeervogels
    7 mrt.Pancratius Rksv JO12-3BTV JO12-4regulier12:00veld 3 Pancratius
    7 mrt.DOVO JO17-1BTV Zat. JO17-1regulier12:15veld 3 DOVO
    7 mrt.Houten MO19-1BTV MO19-2regulier12:45veld 4
    7 mrt.Swift JO19-1BTV Zat. JO19-1regulier13:00veld 3
    7 mrt.Sporting Martinus JO13-2BTV JO13-3regulier13:00veld 2
    7 mrt.AFC IJburg JO13-5BTV JO13-5regulier13:00veld 2
    7 mrt.RODA '23 Rksv 1BTV Zaterdag 1regulier14:30veld 1
    7 mrt.RAP sv. 4BTV Zaterdag 3regulier14:30veld 1 RAP
    7 mrt.RODA '23 Rksv 45+1BTV Zaterdag 45+1regulier14:30veld 4
    7 mrt.Always Forward MO15-1BTV MO15-1regulier14:40veld 3
    7 mrt.Overbos sv. MO15-1BTV MO15-3regulier15:25veld 5
    7 mrt.SDZ MO17-2BTV MO17-5regulier16:50veld 2
    8 mrt.HSV'69 2BTV Zondag 8regulier10:30veld 1
    8 mrt.WSV 1930 VR1BTV Vrouwen 3regulier11:00veld 1
    8 mrt.Always Forward JO17-1BTV Zon. JO17-1regulier12:00veld 3
    8 mrt.Swift 11BTV Zondag 5regulier13:00veld 3
    8 mrt.SVO Fortuna'54 VR1BTV Vrouwen 1regulier13:00veld 2
    8 mrt.Overbos sv. JO17-2BTV JO17-3regulier13:00veld 3
    8 mrt.RKDEO VR1BTV Vrouwen 2regulier14:00veld 1 licht
    8 mrt.HBC VR1BTV Vrouwen 4regulier14:00J.J. (Jan) Zwarter1KG
    8 mrt.HSV'69 4BTV Zondag 9regulier14:30veld 1
    14 mrt.Zeeburgia avv JO9-3BTV JO9-1regulier08:30veld 2 Zeeburgia
    14 mrt.Swift JO10-5BTV JO10-3regulier08:30veld 2
    14 mrt.BFC MO11-1BTV MO11-1regulier08:30veld 3
    14 mrt.Kadoelen sv. MO15-4BTV MO15-4regulier08:30veld 3