Programma en uitslagen

Week 50: 10-12-2018 / 16-12-2018

Te spelen

Datum Type Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter Verzameltijd
Dames
za 15/12 Beker SteDoCo Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 1 11:30 K. Leemans
zo 16/12 Competitie BTV Vrouwen 4 - Overbos Vrouwen 1 12:00 1 R.Metz
za 15/12 Competitie BTV Veterinnen - IJburg VR. 35+2 10:00 3A eigen scheidsrechter
Heren
za 15/12 Competitie OFC Zaterdag 1 - BTV Zaterdag 1 14:30
za 15/12 Competitie Castricum Zaterdag 2 - BTV Zaterdag 2 12:00
za 15/12 Competitie Koninklijke HFC 35+1 - BTV Zaterdag 35+1 12:30
za 15/12 Competitie Germaan/De Eland 35+1 - BTV Zaterdag 35+2 14:30
zo 16/12 Competitie Swift Zondag 1 - BTV Zondag 1 15:00
zo 16/12 Competitie Swift Zondag 3 - BTV Zondag 2 12:00
zo 16/12 Competitie Zaandijk Zondag 2 - BTV Zondag 3 12:00
zo 16/12 Competitie Ankaraspor Zondag 2 - BTV Zondag 4 11:30
zo 16/12 Competitie BTV Zondag 5 - Vrij 01:00
zo 16/12 Competitie AFC Zondag 9 - BTV Zondag 6 11:00
zo 16/12 Beker BTV Zondag 7 - WVHEDW Zondag 15 11:45 2 Chris Tamaras
wo 12/12 Competitie BTV Zondag 8 - Kampong Zondag 4 18:45 1 Jacques Rijsterborgh
zo 16/12 Competitie Geinburgia Zondag 2 - BTV Zondag 8 11:30
Jongens
za 15/12 Beker Argon JO19-1 - BTV JO19-1 17:00
zo 16/12 Competitie Buitenboys JO19-3 - BTV JO19-2 12:00
za 15/12 Beker BTV Zat. JO17-1 - Argon JO17-1 14:45 1
za 15/12 Beker Delta Sports JO17-1 - BTV JO17-1 10:45
za 15/12 Oefen Fortius JO16-1 - BTV JO17-3 10:30
za 15/12 Beker BTV Zat. JO15-1 - JSV Nieuwegein JO15-1 12:30 1 J.J. Roerink
zo 16/12 Competitie BTV JO15-1 - WVHEDW JO15-1 09:45 1 Sebastian Reyn
zo 16/12 Competitie BTV JO15-2 - Koninklijke HFC JO15-3 09:45 2 Wim van der Duin
za 15/12 Beker Hillegom JO14-1 - BTV JO14-1 10:45
za 15/12 Competitie WVHEDW JO13-1 - BTV JO13-1 10:00
wo 12/12 Competitie BTV JO13-3 - TABA JO13-3 17:30 1 Mercan Sokmen
za 15/12 Competitie BTV JO13-3 - AFC JO13-6 10:15 2 Giacomo Raimondo
za 15/12 Beker Zeeburgia JO12 - BTV JO12 11:45
za 15/12 Beker FC Almere JO12-4 - BTV JO12-2 09:30
za 15/12 Beker BTV JO12-3 - Maarssen JO12-4 10:00 3B Manouk van Riet & Liv de Beer
za 15/12 Competitie SDZ JO11-7M - BTV JO11-4 08:30
za 15/12 Competitie WVHEDW JO11-4 - BTV JO11-5 08:45
za 15/12 Beker BTV JO11-6 - GeuzenM'meer JO11-2 08:30 3B eigen scheidsrechter
za 15/12 Beker BTV JO10-1 - FC Amsterdam JO10-1 11:15 4A eigen spelleider
za 15/12 Competitie BTV JO9-1 - Swift JO9-1 10:15 4A eigen spelleider
za 15/12 Competitie BTV JO9-2 - Arsenal JO9-2 12:30 4A eigen spelleider
za 15/12 Competitie De Meer JO9-2 - BTV JO9-4 09:15
za 15/12 Beker De Meer JO8-1 - BTV JO8-1 09:15
za 15/12 Competitie BTV JO8-2 - Bardienst 07:30 t/m 11.15 uur
za 15/12 Beker BTV JO8-2 - De Meer JO8-2 11:15 4B eigen spelleider
za 15/12 Competitie BTV JO8-3 - Ouderkerk JO8-2 10:15 4B eigen spelleider
Meisjes
zo 16/12 Competitie VVA/Spartaan JO15-1 - BTV Onder 16 12:00
za 15/12 Beker ZSGOWMS JO15-2 - BTV Onder 15 11:30
za 15/12 Beker Nieuw Sloten MO19-1 - BTV MO19-1 10:30
za 15/12 Competitie SteDoCo MO19-1 - BTV MO19-2 11:30
za 15/12 Competitie BTV MO19-3 - IJmuiden MO19-1 13:15 3 eigen scheidsrechter
za 15/12 Competitie BTV MO19-4 - Forza Almere MO19-1 13:15 2 R,Metz
za 15/12 Beker Overbos MO17-2 - BTV MO17-1 13:00
za 15/12 Competitie BTV MO17-2 - Tos Actief MO17-1 11:30 3 R. Metz
za 15/12 Competitie BTV MO17-4 - Legmeervogels MO17-1 15:15 2 eigen scheidsrechter
za 15/12 Competitie BTV MO17-5 - Bardienst 11:15 t/m 15.00 uur
za 15/12 Competitie BTV MO17-5 - Abcoude MO17-1 15:15 3 R. Metz
za 15/12 Beker Pancratius MO15-1 - BTV MO15-1 13:15
za 15/12 Beker BTV MO15-2 - SDZ MO15-1 08:30 2 Basten Leeftink
za 15/12 Beker BTV MO13-1 - Swift MO13-1 10:30 1 Mercan Sokmen
za 15/12 Competitie BTV MO13-2 - AFC MO13-1 08:30 1 Elijah Martherus
za 15/12 Competitie BTV MO13-3 - De Meer MO13-1 11:45 2 Giacomo Raimondo
za 15/12 Competitie BTV MO11-3 - Swift MO11-3 08:30 3A Liv de Beer & Manouk van Riet

print overzicht



Geen wedstrijden met uitslagen gevonden in speelronde