• Nieuwe teamindeling seizoen 2020-2021 Jongens & Meisjes

    Let op: dit zijn voorlopige indeling en daarin kunnen nog wijziging in plaatsvinden. 
    Alle teams zijn door de technische commissie samengesteld met als uitgangspunt bij de jongenscdat we de meeste teams. doorschuiven naar volgende leeftijds categorie. Het was voor ons allen moeilijk om in deze corona-situatie tot een nieuwe indeling te komen.

    We gaan de eerste periode van de nieuwe competitie (tot de herfts-vakantie) kijken of we de juiste keuzes hebben gemaakt. Zonodig passen we die in de eerste periode van de competitie nog aan.

    Voor de Meidenafdeling: Keepers meidenafdeling worden in de indelingen apart vermeld en de keepersindeling wordt door de keeperstrainer in overleg met trainer en TC gemaakt.
    Speelsters met een * maken kans om nog een stap hoger te maken.
    Vanaf maandag 25 mei wordt er, volgens een aangepast trainingsschema, getraind in de nieuwe samenstelling met de trainersstaf 2020-2021. Mocht de trainersstaf voor het nieuwe seizoen nog niet bekend zijn dan wordt er getraind onder leiding van de trainersstaf seizoen 2019-2020.

    Voor de jongens: De teamindeling voor de midden en bovenbouw volgt komende week. Vanaf 25 mei gaan ook de onderbouw en middenbouw in de nieuwe samenstelling trainen

    We trainen dit seizoen tot 3 juli.

  • JO8-1
    Celian Nanya
    Mustafa Akkus
    Benjamin Besier
    Amin Assaidi
    Levi van Dinther
    Adam Ouamari
    Mykhailo Dorokhin
    Omar Asla
    Milow Ghannam
  • JO8-2
    Bakari Camara
    Miraichyo Brank
    Jeriah Amatnoh
    Morris Loos
    Ian de Haan
    Rayan Hasan
    Sami Kasimberg
    Jah'neal Westbroek
  • JO8-3
    Ibrahim El Regal
    Kilian van Houten
    Fardeen Latip
    Justin Kromah
    Siraj Bay
    Yassine Chafanja
    Benjamin Ait Ali Oulhadj
    vrije plek
  • JO8-4
    Qamar Ahaddouch
    Jazz Lopes
    Ezra Pique
    Tiago Pique
    Benyamin Angelier
    Mikai Vapor
    Danyal Straube
    vrije plek
  • JO9-1
    Willem Harten
    Noah Ksibea
    Amir Asri
    Abdelkarim Ameziane
    Nasserdine Bougharda
    Vera Harten
    Ayman Ben Djibli
    Emir Cengiz Tulbur
  • JO9-2
    Ali Kurbegovic
    Jayvien Donk
    Rivelinio Blanker
    Romairo Elstak
    Valeri Wiederspahn
    Silvio Korte
    Keyon Hayden
    Yassim Ben Mokhtar
  • JO9-3
    Alper Tohti
    Adnan Onsri
    Emre Tezel
    Ruben Gomez Nunez
    Raaid Yassin
    Sky Wey
    Levy Harkisoon
    vrije plek
  • JO9-4
    Ali Akkad
    Adam Ali
    Thomas Stallinga
    Arsham Khanjari
    Joshua Jackson
    Sami Hamzaoui
    Adam Akarriou
    vrije plek
  • JO10-1
    Amin Abdelmalki
    Daniel Kulk
    Jeremiah Felies
    Zyad Maanane
    Jamar Sedney
    Isa Anwar
    G'Vendrix Oosterwolde
    Olivier de Bruijn
  • JO10-2
    Reza Elsenburg
    Diyah Salem
    Benjiro Schoor
    Jonathan Sabee
    Rafael Zemed
    David Martins
    Julius Verwijk
    Gemilio Hofwijks
  • JO10-3
    Mustafa Koca
    David Kekelidze
    Zhayu Wang
    Santi Feiken
    Joshua Winter
    Samuel Polak
    Imran Akuauch
    Ismael Abdessalami
    Ege Inan
  • JO11-1
    Sami Attallihi
    Nuno Vermeij
    Redouan Bouyardan
    Abdelaziez Makhlouf
    Tom Bot
    Jaylen Spier
    Daan Leegwater
    Ryleigh van Ams
    Ayman Bouali
    Dien Choujai
  • JO11-2
    Teyyub Alvi
    Adam Laboui
    Ethan Musa
    Jaro Timmerman
    Youssef Saddrati
    Eyyub Balasar
    Yair Azani
    Ilyas Boughaidan
    Miron Albers
    Vectan Ohannes
  • JO11-3
    Keyano Zon
    Amir Ghandour
    Ferris Bacour
    Rayan Ghaicha
    Iggy Amstel
    Moussab Akaoui
    Ozgur Ozyavuz
    Geronimo Veldwachter
    Aiden Poulina
    Jayandro Kok
    Rowen Hogendorp
  • JO11-4
    Laksh Dedhia
    Thomas Mizzi
    Arjun Thadathil
    Raphael Stuijf
    Owen Robinson
    Vihaan Dixit
    Aaditya Bijur
    Hikari Horman
    Simeon Favre
    Angelos
  • JO12-1
    Ammaar Ferriani
    Alexander Irinkov
    Jay Ultee
    D'jaynaro Orna
    Adam Ben Moujjane
    Shayne Codrington
    Bobbie Kind
    Huub Logtenberg
    Lewis Geuns
    Gal Peled
  • JO12-2
    Cheraynio K Tuart
    Eliot Freivogel
    Lucas Janssen
    Nate Mackey Jones
    Sohaib Sebaiti
    Rafael Hernandez Garcia
    Aidan Raktoe
    Redouan Blachi
    Kaan Hoahing
       
  • JO12-3
    Ruben Schifferling
    Rein Nieuwland
    Kyshairo Lobler
    Tim Nguyen
    Rylen Tsang
    Laurens Smis
    Ruben Smis
    Kensy Kool
    Mauro Heere
    Shayan Inga Guajan
  • JO13-1
    Iska Dokter
    Amier Hassan
    Jair Sno
    Asad Karakis
    Mohammed Taouil
    Benjamin Abdelouahab
    Ilias Touzani
    Lina Touzani
    Yasin Cevdet Ozguven
    Julian de Bruijn
    Sam Veul
    Dogukan Avderen
    Jayin Mahabier
    Adam Kasbi
    Sam De haan
  • JO13-2
    Tarik Djebari
    Tal Doest
    Rayan Kaddouri
    Mayel Rui Vermeij
    Jesse Verhallen
    Teun Siebelhoff
    Sumaya Baars
    Donavan Krekko
    Guus Heijt
    Ife Pauw
    Safer Turna
    Roemer Vries
    Marouan Bardai
    Dani Elsau
    Jan Baan
  • JO13-3
    Duuk Ruyter
    Imran Farouki
    Bobby Leegwater
    Zihang Choo
    Timothy Atem
    Tim Kock
    Jaeffer Idris
    Luca Barbosa Figueiredo
    Rambod Salehi
    Yair Dissen
    Yannick Pieters
    Mees Kingston Padberg
    Karsten Liesveld
    Wassim Hammoud
  • JO13-4
    Quinten Jense
    Jairo Perez Dominguez
    Tijn Alves
    Samson Limper
    Lars Mulder
    Houssain Ziadi
    Emir Husejnovic
    Zakaria Chrayah
    Moshen Amin
    Arush Sharma
    Tasin Slootmans
    Walid Achmichi
    Kenna Hailemariam
  • JO13-5
    Adam Boulnouar
    Adam Kuijper
    Adam Dahouch
    Juano Rahadet
    Arman Turkmen
    Tijs Emmen
    Raul Gomez Nunez
    Adam Anwar
    Kenneth Melendez
    Ayman Khaldi
    Mikael Stol
    Florian Sergo
    Tygo Fillié
  • MO9-1
    Carla Trapiello Rubio
    Elisa Dijk
    Janique Jansen
    Lieke de Lint
    Leila Abdelmorde Abdelhohsen Adam
    Ranomi Ceder
    Una Stefanovic
  • MO10-1
    Aidah Leonor Pype Cabrera
    Aliza Suissa
    Eva Wlodarski
    Hodan Tijhuis
    Lisa Kulkens
    Mia Herwaarden
    Romaysa Benzian
    Sakina el Moumni
    Stine Klaassen
  • MO11-1
    Alliana Empaynado
    Cato Nan
    Dania Kaddouri
    Felice Veldman
    Julia Kulk
    Keyshia Arrias
    Laura Feis
    Nina Doorn
    Rouaida Aknin
    Shing-Ning Chiu
    Shing-Lan Chiu
    Zaynab Youssef
    Victory Bouma
    Scarlett Bouma
  • MO12-1
    Anna Polak
    Brechtje Feenstra
    Carmen Maclean
    Ella Advokaat
    Julia Dado
    Julia Kulk
    Juna Sitters
    Yamina Manon
    Nomi Pieete
    Sabrine Naciri
    Zara Rehan
    Ziva Mitchell
  • MO12-2
    Emma Kulkens
    Jet Keeven
    Josephine Schoor
    Katie Egbers
    Robyn Folcherts
    Tzara Hagen
    Zoë van der Steen
    Larissa Landus
    Kaisa Franka-Kipperman
    Morena Radolovic
  • MO12-3
    Jezzebelle Teters
    Kainaat Fazli
    Laurine Kenemans
    Pauline Seifert
       
    Daisy Vasquez
    Klara Cusak
    Dieuwertje Smit
    Firdauous Bougharda
  • MO13-1/2
    Ahlam Chafiki
    Alkyoni-Nefeli Plataniti
    Alyss Pedroso Paula
    Amana Lakradi
    Anna van Emden
    Chayelle Blijleven
    Destiney Delden
    Feline Boonstra
    Freya Kruk
    Janna Sargentini
    Kaylee Magid
    Maritt Hulleman
    Noya Rekers
    Romee Bende
    Sedra Al Kubaisy
    Shaked Shilo
    Sophia Ghirardello
    Soumaya Sabir
    Suzie Baan
    Zora Velde
    Lena Cusak
    Quirine de Jongh
  • MO15-1/2
    Amani Gordon
    Angel Endstra
    Aya Elkhallare
    Bobbie Erkens
    Eden Polak
    Evy Gorissen
    Famke Meersma
    Iefke Kolfschoten
    Joy Endstra
    Juna Jansen
    Gili Zelcer
    Lana Plasmeijer
    Mariza Rodrigues van Lubeck
    Mayte Leegwater
    Maxime Misset
    Melis Demir
    Mila Plat
    Rodaina Abou el Yazid
    Rosa Looze
    Rozemarijn Dingeldein
    Saloua Ajandouz
    Sita van der Hoorn
    Sivaan Goodall
    Sterre Haasbeek
    Wies Spijkerman
  • MO15-3/4/5
    Angela* Ohannes
    Anouk* Nieuwdorp
    Giada* Flamer
    Senna* Krsticevic
    Simhra* Malik
    Sofie* Goudriaan
    Tanisha* Haakmat
    Zaina* Alami
    Amira el Alami
    Ana Vasquez
    Fleur van Loon
    Gia Amin
    Isabelle Elenbaas
    Jahlivia Njie
    Louise Meiners
    Lilo Bouma
    Marice Boonstra
    Merel Meijer
    Mila Bulthuis
    Mila van der Vecht
    Misha van Wendel de Joode
    Pippa Stuurman
    Roukaya el Haddad
    Sophia Biermann
    Zakiyah Yahaya
       
    Amelie Mahoney
    Anna Besseler
    Dagmer Koolwijk
    Devenaincy Orna
    Hanna Hooijberg
    Inssaf Yakhlaf
    Israe Belhadj
    Jannely Bolte
    Julie van Oudeweetering
    Kasja Brosschot
    Lulu Vorstenbosch
    Mathilde Offermans
    Maura van Voornveld
    Mia van Beest
    Moysha Leidsman
    Rianna Nikhade
    Tamara MacPherson
    Tamara Hasson
    Tara Thompson
  • MO17-1/2
    Anna Boesenkool
    Annabel Trauschke
    Charley Gallas
    Daantje Schrama
    Elise Tellinga
    Felice van Wijnen
    Floor Beetstra
    Gabriela Verhoef
    Gabrielle Witzenhausen
    Jonna van der Post
    Julia van den Helder
    Koosje Peters
    Lara Vens
    Marina Davidse
    Mayara Engel
    Mayra Robert
    Reva Ros
    Robin van Delft
    Roosmarijn van der Toorren
    Rosa de Blaauw
    Roxy Watchman
    Soete van Rappard
    Soraya Beezhold
    Uma van der Werf
    Yaslin Belserang
    Keeper  
    Keeper
  • MO17 Keepers
    Justine Candel
    Lindsey Vlak
    Marije Mol
  • MO17-3
    Aaliya* Lunes
    Angel* Neuteboom
    Emily* Faiz
    Liv* de Beer
    Luna* Emmen
    Manouk* van Riet
    Noa* Holt
    Noor* Smit
    Norah* Sacate
    Sunna* Eliasar
    Zoe* Fiolet
    Ella Baar de Knegt
    Jasmina Uzunovic
    Lina El Idrissi
    Madelief van Vliet
    Mare Bodecker
    Melody Ceder
    Mouna Idrisse Mrani
    Roos Bollen
    Sabrien Bouchengour
    Sascha de Vos
    Sivan Uzan
    Keeper
  • MO19-1/2
    Aisha Karamowa
    Bente Kox
    Bobbie van Vlaardingen
    Bridget Nuru
    Chimene Viveen
    Daan Louwerse
    Dana van de Wiel
    Demi Mulder
    Eva Stevenhagen
    Evi Duivenvoorden
    Faye Suurmond
    Ilham Chabali
    Jill Hekking
    Jonah Gans
    Julia Goossens
    Larissa Boerenstam
    Laura Jongeneel
    Louise van Nimwegen
    Magenta Janssen
    Pien Appels
    Priscilla Wijnruit
    Renee van der Pijl
    Sien Tielen
    Sydney Blom
    Tamara Vega
    Tasharell Colin
    Wahiba Zaidi
    Walantien Yergatian
    Zoë el Baz
    Keeper  
    Keeper

     

  • MO19-keepers
    Bente Latenstein
    Isabel ter Weeme
    Laure Rolleman
    Phoebe Wardell

     

     
  • MO19-3
    Abril Andreu
    Daniella Dhingra
    Milou Elting Hesseling
    Minne Docter
    Myrthe van den Berg
    Nora Zavrel
    Rosa Booms
    Susan Elman
    Zuen van den Berg
    Floor Bosman
    Roos van der Veen
    Lara Vlasblom
    Maud Keijzer
    Janne Akerboom
    Keeper
  • MO19-4
    Indy Rous
    Eva Ehrlich
    Eva Langman
    Kimo Bretoniere
    Lisanne Tevreden
    Luna van Rijn
    Mira Evrenqun
    Noa Leeuw
    Roos Wijker
    Roosje van Praag
    Sara de Vries
    Shivelly Darsan
    Sofia Spoorman
    Suus Beker
    Tess Mantineo
  • Revalidatie
    Jamie Willems
    Havana van Wijnen