• Nieuwe teamindeling seizoen 2019-2020 Jongens & Meisjes

    VOORLOPIGE TEAMINDELINGEN SEIZOEN 2019-2020     
    WIJZIGINGEN VOORBEHOUDEN

    Het maken van de teamindelingen is altijd weer een lastige klus. Wij proberen dat zo zorgvuldig mogelijk te doen op basis van de kennis die we via scouting, de trainers en leiders van alle spelers hebben en de persoonlijke wensen van een ieder. Het is helaas niet altijd mogelijk om alle wensen in te willigen. Mocht u op of aanmerkingen hebben, (heeft u bijvoorbeeld het verzoek of uw zoon of dochter in een ander team kan spelen, of staat uw kind niet ingedeeld) neemt u dan per e-mail contact op met leeftijd coördinator  Verzoeken worden serieus in behandeling genomen, maar kunnen om voetbaltechnische en praktische redenen niet altijd worden uitgevoerd. Er moet bijvoorbeeld wel plaats zijn. 

    Let op: Spelers die nog een contributieachterstand hebben of afgelopen seizoen zonder lidmaatschap gespeeld hebben, zullen niet worden opgesteld. Mocht dit niet tijdig worden geregeld dan kan zijn/haar plaats worden ingenomen door iemand van de wachtlijst!

  • JO8-1
    Vera Harten
    Willem Harten
    Nasserdine Bougharda
    Abdelkarim Ameziane
    Amir Asri
    Ayman Ben Djibli
    Chase Brandhof
    Noah Ksibea
    Mert van Engen
  • JO8-2
    Adnan Onsri
    Jayvien Donk
    Alper Tohti
    Valeri Wiederspahn
    Levy Harkisoon
    Jassim Ben Mokhtar
    Ilias Makran
    Rivelinio Blanker
  • JO8-3
    Ali Kurbegovic
    Ruben Gomez Nunez
    Romairo Elstak
    Silvio de Korte
    Raaid Yassin
    Sayfedinne Ben Mouhou
    Emre Tezel
    Thomas Stallinga
  • JO8-4
    Joshua Jackson
    Adam Ali
    Benedict Edo
    Mohammed Adam Akarriou
    Keyon Hayden
    Noor Elsayed
    Ali Akkad
    Amin El Mahdaoui
  • JO9-1
    Amin Abdelmalki
    Daniel Kulk
    Jeremiah Felies
    Reza Elsenburg
    Zyad Maanane
    Jamar Sedney
    Julius Verwijk
    Isa Anwar
  • JO9-2
    Jonathan Sabee
    Ismael Abdessalami
    Benjiro Schoor
    Diyah Salem
    David Martins
    Gemillio Hofwijks
    Amine Zerbouh
    Rafael Zemed
  • JO9-3
    Ludvinio Feliksdal
    Mustafa Koca
    Samuel Polak
    Santi Feiken
    David Kekelidze
    Dayyan Aanzi
    Joshua Winter
    Zhayu Wang
  • MO9-1
    Aaliyah Emer
    Aidah Leonor Pijpe Cabrera
    Aliza Suissa
    Carla Trapiello
    Janique Janssen
    Mia
    van Herwaarden
    Lisa Kulkens
    Romaysa Benzian
    Rosa Fleming
    Stine Klaassen
  • JO10-1
    Nuno Vermeij
    Abdelaziez Makhlouf
    Elijah Amanodin
    Daan Leegwater
    Jaylen Jovairo Spier
    Adam Chahbouni
    Thierno de Haan
    Sami Attallihi
  • JO10-2
    Dex Maria
    Eyyub Balasar
    Redouan Bouyardan
    Youssef Saddrati
    Jaro Timmerman
    Adam Laboui
    Yair Azani
    Tom Bot
    Shaun Jacobs
  • JO10-3
    Rayan Ghaicha
    Keyano van Zon
    Radj Manniesing
    Ferris Bacour
    Amir Ghandour
    Ilyas Boughaidan
    Miron Albers
    Ethan Ahonsi
    Teyyub Alvi
  • JO10-4
    Ozgur Ozyavuz
    Aiden Paulina
    Geronimo Veldwachter
    Jayandro Kok
    Raphael Thurnim
    Moussab Akaoui
    Vartan Ohannes
    Rowen Hogendorp
    Nathan Hogendorp
  • JO11-1
    VOORNAAM ACHTERNAAM
    Cheraynio (Keeper) Tuart
    D'Jaynaro Orna
    Thijs Vrugt vd
    Adam Ben Moujjane
    Huub Loghtenberg
    Bobby Kind
    Lewis van Geuns
    Rafael Hernandez Garcia
    Alexander Irinkov
    Shayne Danisho Codrington
  • JO11-2
    Nate Mackey Jones
    Kaan Hoahing
    Amber Elsau
    Tasin Slootmans
    Aiden Raktoe
    Redouan Blachi
    Sohaib Sebaiti
    Euan Saville-Barwood
    Arush Sharma
    Floris  
  • JO11-3
    Rein Nieuwland
    Mauro Heere
    Laurens Smis
    Ruben Smis
    Tim Nguyen
    Ruben Schifferling
    Lucas Janssen
    Rylen Tsang
    Eliot Freivogel
    Younes Bohmidi
  • JO11-4
    Shayan Inga Guajan
    Kenna Hailemariam
    Kyshairo Lobles
    Rayan Boroho
    Tyrone Acquah
    Ilias Haddari
    Chady samdoun
    Pavly Youssef
    Marwan El Baroudi
    Martin Oktay
  • MO11-1
    Alliana Empaynado
    Ella Advokaat
    Julia Dado
    Julia Kulk
    Juna Sitters
    Laura Feis
    Nomi Pieete
    Vienne Wright
    Zara Rehan
  • MO11-2
    Carmen Maclean
    Felice Veldman
    Jet Keeven
    Josephine van der Schoor
    Nina van Doorn
    Sabrine Naciri
    Shing-Lan Chiu
    Shing-Ning Chiu
    Ziva Mitchell
  • MO11-3
    Anna Polak
    Cato Nan
    Dania Kaddouri
    Emma Kulkens
    Katie Egbers
    Yasmina Manon
    Robyn Folcherts
    Sophie Evers
    Tzara Hagen
    Zoë van der Steen
  • MO11-4
    Laurine Kenemans
    Rouaida Aknin
    Pauline Seifert
    Jackie van der Poel
    Zaynab Youssef
    Charmera Henjaly
    Levithal Brown
    Kainaat Fazli
    Keyshia Arrias
  • JO12-1
    Mohamed Amine Rammach
    Jair Sno
    Dean Bonjasky
    Ilias Touzani
    Asad Karakis
    Mohammed Taouil
    Amier Hassan
    Benjamin Abdelouahab
    Lina Touzani
    wordt nog ingevuld  
  • JO12-2
    Tarik Djebari
    Guus Heijt
    Ife Pauw
    Donavan Krekko
    Safer Turna
    Jahreal Knoll
    Dani Elsau
    Marouan Bardai
    Roemer Vries
    Wassim Hammoud
  • JO12-3
    Duuk Ruyter
    Jan Baan
    Tim Kock
    Imran Farouki
    Luca
    Barbosa Figueiredo
    Bobby Leegwater
    Yassin Hattachi
    Naoufal El Mourabit
    Jaeffer Idris
    Timothy Atem
  • JO12-4
    Yannick Pieters
    Tijn Alves
    Zihang Choo
    Samson Limper
    Jairo
    Perez Dominguez
    Yair David Dissen
    Quinten Jense
    Mees Kingston Padberg
    Karsten Liesveld
    Lars Mulder
  • JO12-5
    Ayman El khaldi
    Mikael Stol
    Rambod Salehi
    Emir Husejnovic
    Houssain Ziadi
    Zakaria Chrayah
    Harald Schlyter
    Tygo Fillié
    Zakaria Chrayah
    Safouan Fatni
  • JO12-6
    Adam Boulnouar
    Adam Kuijper
    Adam Dahouch
    Juano Rahadet
    Luca Gomes
    Arman Turkmen
    Tijs Emmen
    Raul Gomez Nunez
    Adam Anwar
    kenneth Melendez
  • JO13-1
    Levi Zanten
    Reda Benaamar
    Binck Bakker
    Maxim Dean Los
    Kijan Joosten
    Ilyas Kacen
    Tony van Noordenne
    Mats Hilgeman
    Anass Moumane
    Rijariro Poulina
    Kaan Abdirim
  • JO13-2
    Kik Cudogham
    Iska Dokter
    Tal Doest
    Jesse Verhallen
    Nidal Madi
    Soumaya  
    Bensje  
    Rocky Herrera
    Thyrone Vriese
    Nourdin  
    Jasim  
    Youssef Zarouali
    Kian Torcque
    Rayan Kaddouri
    Mayel Rui Vermeij
    Teun Siebelhoff
  • JO13-3
    Andrew Formella Parra
    Fabricio Boogaard
    Abdelrahman Darwish
    Janeiro Rotsburg
    Tom van der Horst
    Rafael Diaz Lopez
    Sebas Franchimont
    Dario Maggio
    Medhi Kensmil
    Mert Aydogan
    Ramah Yassin
    Arif Kuloglu
    Kariem Gerf
    Lars Buter
  • JO13-4
    Amerilio King
    Joe Feis
    Mohamed Zouin
    Fabian Holicov
    Anghus Talen Cornide
    Givencio Verbond
    Mohammed Mazhar
    Abhigit Kumar
    Lars Mulder
    Milan Salin
    abdelilah elghazi
    Mahmoud Adam
    Ashil Ayubi
    Ryan Ahonsi
  • MO13
    Angel Endstra
    Iefke Kolfschoten
    Juna Jansen
    Lana Plasmeijer
    Mariza Rodrigues van Lubeck
    Maxime Misset
    Megan Tossijn
    Melis Demir
    Mimi van Hall
    Mohira Brouwer
    Rodaina Abou el Yarid
    Sivaan Goodall
    Sterre Haasbeek
    Wies Spijkerman
  • MO13-1
    Ahlam Chafiki
    Alyss Pedroso Paula
    Amana Lakradi
    Angela Ohannes
    Anna van Emden
    Bobbie Erkens
    Chayelle Blijleven
    Evy Gorissen
    Freya van der Kruk
    Joy Endstra
    Mila Plat
    Romee Bende
    Rozemarijn Dingeldein
    Soumaya Sabir (K)
    Tanisha Haakmat
    Zora van der Velde
  • MO13-2
    Amelie Mahoney
    Anna Besseler
    Dagmer Koolwijk
    Devenaincy Orna
    Hanna Hooijberg
    Indiya Jairam
    Inssaf Yakhlaf
    Isrea Belhadj
    Jannely Bolte
    Lina Ellounissi
    Mathilde Offermans
    Mia van Beest
    Moysha Leidsman
    Sedra Al kubaisy
    Tamara MacPherson
    Tara Thompson
  • MO13-3
    Alkyoni-Nefeli Plantaniti
    Destiney van Delden
    Feline Boonstra
    Janna Sargentini
    Julie van de Oudeweetering
    Kasja brosschot
    Kaylee Magid
    Lulu van Vorstenbosch
    Maritt Hulleman
    Maura van Voornveld
    Noya Rekers
    Rianna Nikhade
    Shaked Shilo
    Suzie Baan
    Tamara Hasson
  • JO14
  • JO15-1 ZA
  • JO15-1
    Ruben Diaz Lopez
    Boaz Doesburg
    Declan Rack
    Gabrielle Witzenhausen
    Miloud Mehdi
    Zakaria Elazzouzi
    Saifeddine Kacem Ouali
    Jarno Groote
    Teun Nieuwland
    Daniyal Soeltan
    Jomaro Isselt
    Hossan  
    Jayleno Max-Rimano Tremour
    Ahmed Achkar
    Mohammed Oulad Si Omar
  • JO15-2
    Younes Kacen
    Bram Denkers
    Kamil Zniber
    Jairzinho Monsanto
    Nicky Klijsen
    Leon Mespel
    Krister Buter
    Olivier Blaas
    Omar Koukouh
    Ignas van Nijnatten
    Merthan Turdagi
    Adam Mahdi
    Faris Lekhar
    Jicomo Wimpel
  • JO15-3
    Maron Nel
    Luca Ruiter
    Eijaz Abdulhamid
    David Beelen
    Sahil Hoesenie
    Otis Klaasse
    Rayan Raissouni
    Halim Sabe
    Selim San
    Sean Mackenzie
    Mohammed Oulad Si Omar
    Mike Dekker
    Yassir Addens
    Kerim Husejnovic
    Reuben Auf den Brinke
  • JO15-5
    Kik Cudogham
    Miloud Mehdi
    Ahmed Gerf
    Lev Gerretsen
    Jahmayron Tromp
    Ali Bouamri
    Julian Gordon
    Amin Himmich
    Salmane  
    Jean Shavier  
    Rami  
    Levi Polak
    wordt nog 
    aangevuld
    wordt nog 
    aangevuld
    wordt nog 
     aangevuld
  • MO15
    Aya Elkhallare
    Daantje Schrama
    Famke Meersma
    Felicity Konnuah
    Gili Zelcer
    Jonna van der Post
    Julia van den Helder
    Justine Candel (K)
    Koosje Peters
    Mayte Leegwater
    Renske Verpoort
    Rosa de Blaauw
    Rosa Looze
    Saloua Ajandouz
    Soete van Rappard
  • MO15-1
    Amani Gordon
    Anouk Nieuwdorp
    Eden Polak
    Elise Tellinga
    Emily Faiz
    Liv de Ber
    Luna Emmen
    Manouk van Riet
    Mare Bodecker
    Noa Holt
    Noor van 't Land
    Roosmarijn van der Tooren
    Sita van der Hoorn
    Zaina Alami
    Zana Nieuwenhuis
    Zoe Fiolet
  • MO15-2
    Anouk Obradovic
    Emma Rijvers
    Madelief van Vliet (K)
    Melody Ceder
    Misha van Wendel de Joode
    Noga Limper
    Pippa Stuurman
    Roukaya el Haddad
    Sabrien Bouchengour
    Sarah Rijvers
    Senna Krsticevic
    Simhra Malik
    Sivan Uzan
    Sofie Goudriaan
    Zakiyah Yahaya
  • MO15-3
    Gia Amin
    Giada Flamer
    Jaylynn Emanuels
    Lilo Bouma
    Lina El Idrissi
    Louise Gids
    Merel Meijer
    Mila Bulthuis
    Poehbe Slingerland
    Saar de Wit
    Solune Borret (K)
    Sophia Biermann
  • JO17-1 ZA
    Hamza Haouari
    Alvaro Conceicao dos Santos
    Tony Mikhail
    Silvijn Serree
    Ruben Mbawala
    Diego Diaz Lopez
    Ziyad Mansy
    Seth Breeveld
    Lars Wees
    Ivar Krijger
    Casper Elberse
    Finnian Broekhuizen
    Seth Breeveld
    Chemaiyro Bargach
    Jamie Zande
    Esad Agca
  • JO17-1
  • JO17-2
    Basten Leeftink
    Senna Raaij
    Jules Baudesson
    Mert Essiz
    Diego Druiventak
    Sen Reijn
    Quinten Baan
    Max Cruijsen
    Max Guine
    Beau Dap
    Mustafa Echiba
    Marouane Markouchi
    Sami Bacha
    Olivier Maas
  • JO17-3
    Sytze Abbing
    Jack Bruins
    Doeke Carmiggelt
    Aymen Chetrioui
    Midas Donkelaar
    Michiel Endtz
    Francisco Gomes
    Giel Hemelaar
    Finn Kee
    Mischa Lint
    Zocher Sabee
    Melchior Smits
    Mees Spijkerman
    Lasane Babel
    Mercan Sokmen
  • MO17-1
    Anouk van 't Wout
    Bente Latenstein (K)
    Bibiëne Wüst
    Britt van de Horst
    Demi  Mulder
    Evi  Duivenvoorden
    Faye  Suurmond
    Floor Beetstra
    Kristel Ekkelenkamp
    Maryam Bassaid
    Mila Lagcher
    Nesrine El achkar
    Pien Appels
    Reza Nieuwkamer Sanchez
    Suus de Bakker
    Sydney Blom
  • MO17-2
    Annabel Trauschke
    Bente Kox
    Chimène Viveen
    Daan Louwerse
    Dana van de Wiel
    Jonah Gans
    Lindsey Vlak (K)
    Marina Davidse
    Nikki van Tol
    Priscilla Wijnruit
    Renee van der Pijl
    Reva Ros
    Robin van Delft
    Roxy Watchman
    Soraya Beezhold
    Tamara de la Vega
  • MO17-4
    Aaliya Lunes
    Abril Andreu
    Angel Neuteboom
    Felice van Wijnen
    Ghizlan Hayouf
    Janne Akerboom
    Lara Vens
    Laure Rolleman (K)
    Myrthe van den Berg
    Nora Zavrel
    Sunna Eliasar
    Susan Elman
    Uma van der Werf
    Yaslin Belserang
    Zuen van den Berg
  • MO17-4
    Camille Luursema
    Daniella Dhingra
    Ella van Baar de Knegt
    Jasmina uzunovic
    Mouna el Idrisse Mrani
    Noor Smit
    Norah Sacate
    Phoebe Wardell (K)
    Roos Bollen
    Floor Bosman
    Lara Vlasblom
    Maud Keijzer
    Milou Elting Hesseling
    Minne Docter
    Roos van der Veen
    Rosa Booms
    Zonne Tijssen
  • MO17-5
    Aenea Arian
    Eva Ehrlich
    Eva Langman
    Jane Tieleman
    Kimo de la Bretoniere
    Leila Baalach
    Lisanne Tevreden
    Luce Bierma
    Luna van Rijn
    Marie Muller
    Mira Evrengun
    Noa de Leeuw
    Sara de Vries
    Sofia Spoorman
    Suus Beker
    Yara Barbosa
  • JO19-1 ZA
    Oubayd Agarad
    Huzeyfe Atak
    Melvie Azezo
    Jeremy Bikindo Nzita
    Mees Binnekamp
    Lionel Germain
    Jonathan Grot
    Akram Idrissi
    Mitchel Lans
    Jedian Meiland
    Aldin Mustafic
    Chafik Ouakili
    Donny Ruder
    Massaro Sapulette
    null Tagba
    Mustapha Taouil
    Gaby Valseca Tejerina
    Yassine Zattouti
    D'mitri Darsan
    Liam Aarse
  • JO19-1
    Ayman Akdi
    Nithan Annamalai
    Rafael Barata
    Philip Bronder
    Nikai Erselina
    Leandro Lopes Ferreira
    Jermaine Nunes
    Sem Stravers
    Ricardo Tevreden
    Che Guevara Monsanto
    Cies Nijnatten
    Jay-Dean Breeveld
    Nouri Hasselbaink
    Owen Degenkamp
    Ray-Jay Acheampong
    Wessel Endtz
    Yaw Nti

     

    De definitieve samenstelling van de O19-1 en O19-2 worden na de beker wedstrijden bekend gemaakt. De samenstelling kan dus nog veranderen.

  • JO19-2
    Samir Benzian
    Stefan Esveld
    Sharif Gerf
    Piet Hermanides
    Enrique Hidayat
    Ben Nguyen
    Gabriel Ommeren
    Lev Woudstra
    Joey Krijger
    Kai Bochoven
    Sharif Gerf
    Jamey Dorfler
    Quinten Holt
    Cem Cetiner

     

     

     

    De definitieve samenstelling van de O19-1 en O19-2 worden na de beker wedstrijden bekend gemaakt. De samenstelling kan dus nog veranderen.

  • JO19-3
    Julian Akker
    Koen Andel
    Larice Berg
    Milan Carmiggelt
    Wessel Endtz
    Gilles Goosen
    Miguel Haffmans
    Sam Hoogendijk
    Ramsus Klerk
    Iggy Klok
    Lucas Klugt
    Derek Kouwenberg
    Sebastiaan Lansink
    Nordin Pochman
    Kymo Valk
    Casper Voskuilen
  • MO19-1
    Cynthia Willemsen
    Elanur Polat
    Elena van de Pol
    Havana van Wijnen
    Ilham Chabali
    Isabel Wall
    Jill Hekking
    Kana Kawaguchi
    Larissa Boerenstam
    Lisanne Leussink (K)
    Mercedes Wiegel
    Norah van Kooij
    Shira Duizend
    Sien Tielen
    Susannah Rezk
  • MO19-2
    Aisha Karamowa
    Bezi van Bergen
    Euridice Djoboke
    Jacqui-Rae Schut
    Julia Goossens
    Laura Jongeneel
    Lillian Slabbers (K)
    Narjiss El Mouhandiz
    Senna van Leeuwen
    Soraya Hilali
    Uma Kos
    Vera van de Wall
    Waad Daoud
    Wahiba Zaidi
    Zoe el Baz
  • MO19-3
    Caya Boode
    Chanelva Lepelblad
    Eva Stevenhagen
    Indy Rous
    Isabelle Grootendorst
    Lena Lürsen
    Merel Wiebes
    Roos Wijker
    Roosje van Praag
    Senna El Hannouti
    Shivelly Darsan
    Silke Huizenga
    Tess Mantineo
  • MO19-4
    Amber Sewgobind
    Anastasia Mania
    Eva Nijboer
    Fenice Bodecker
    Gabriëlle Breij
    Hedwig te Winkel
    Jaimy Nak
    Kelsey Akkerman
    Lily Rees
    Lola Karimova
    Ramona Gulien
    Romy Kulkens
    Sammy Bos
    Sophia Hussain
    Zita Wefers Bettink