• BTV 5

  • Buitenveldert sc. 5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ivan, SantiagoOverige stafTeammanager
    Piedra Cueva, JoaquinOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 okt. 11:30Buitenveldert sc. 5 - Zeeburgia avv 12Sportpark Buitenveldert
    16 okt. 14:00SV Rood-Wit Zaanstad 5 - Buitenveldert sc. 5Sportpark Vijfhoek
    30 okt. 11:30Buitenveldert sc. 5 - Sporting Martinus 3Sportpark Buitenveldert
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 okt.AFC 7 - BTV Zondag 50 - 3
    25 sep.BTV Zondag 5 - JOS Watergraafsmeer 42 - 1
  • Poulestanden Buitenveldert sc. 5 ( 5e klasse 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Swift 1322009276
    2ASV Arsenal 522008176
    3BTV Zondag 522005146
    4Zeeburgia avv 911005053
    5AMVJ 200000000
    6FIT avv 500000000
    7SV Rood-Wit Zaanstad 500000000
    8Sporting Martinus 300000000
    9WV-HEDW 8100125-30
    10JOS Watergraafsmeer 4200216-50
    11AFC 7200217-60
    12Zeeburgia avv 12200209-90

    Poulestanden Buitenveldert sc. 5 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 2 35 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BTV Zondag 533008269
    2Sporting Martinus 4320111746
    3AFC 8310289-13
    4ASV Arsenal 83003615-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Eberhardt, JulianTeamspelerMiddenvelder
    Fernandez Bermudez, EmilianoTeamspelerVerdediger
    Ferreyra, Eduardo DavidTeamspelerVerdediger
    Iglesias, AgustinTeamspelerAanvaller
    Ivan, SantiagoTeamspelerMiddenvelder
    Mariscotti, EstanislaoTeamspeler
    Montovani, JoelTeamspelerAanvaller
    Oyharzabal, LeonardoTeamspelerAanvaller
    Piedra Cueva, JoaquinTeamspelerMiddenvelder
    Pinero, EstanislaoTeamspelerMiddenvelder
    Pizzo, AgustoTeamspelerVerdediger
    Topino, AlanTeamspelerMiddenvelder
    Zavala, PabloTeamspelerVerdediger

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Buitenveldert sc. 5

    VS

    Zeeburgia avv 12

    09 oktober 202211:30 uur
    Sportpark Buitenveldert veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Buitenveldert sc. 5

    0519 Mannen Zondag reserve

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd