• BTV Zondag 5 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Buitenveldert sc. 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BTV Zondag 5440028101812
    2Zeeburgia avv 11430169-39
    3ASV Arsenal 10321011747
    4Sporting Martinus 5421114777
    5Swift 13421111837
    6Ouderkerk sv. 33201121026
    7JOS Watergraafsmeer 5420212936
    8FC Amsterdamse Bos 34202151326
    9GeuzenMiddenmeer 421015413
    10Meer De sv. 74013716-91
    11SDZ 84004616-100
    12AMVJ 24004321-180

    Poulestanden Buitenveldert sc. 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BTV Zondag 53300222209
    2AFC 63201174136
    3Hoofddorp s.v. 73102101003
    4ASV Arsenal 113003235-330
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alic, IrfanTeamspeler
    Babai, SaidTeamspeler
    Batista Pereira, ChrisTeamspeler
    Brummen, Dylan vanTeamspeler
    Cordeiro, RuiTeamspeler
    Elcadi, AdilTeamspeler
    Griffith, DamienTeamspeler
    Smeets, BobTeamspeler
    Steehouwer, KevinTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Buitenveldert sc. 5

    0519 Mannen Zondag reserve

    7,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd