• BTV Zon. JO18-1

  • Buitenveldert sc. JO18-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 mei. 09:00Buitenveldert sc. JO14-1 - Koninklijke HFC JO14-3Sportpark Buitenveldert
    22 mei. 09:00Swift JO17-1 - Buitenveldert sc. JO17-2Sportpark Olympiaplein
    22 mei. 09:45Buitenveldert sc. JO17-1 - AFC JO17-1Sportpark Buitenveldert
    22 mei. 09:45Buitenveldert sc. JO15-1 - DSS JO15-1Sportpark Buitenveldert
    22 mei. 10:45Buitenveldert sc. JO18-1 - Buitenveldert sc. JO18-2Sportpark Buitenveldert
    22 mei. 11:30Winkel VR1 - Buitenveldert sc. VR2Sportpark Winkel
    22 mei. 11:30TOG 2 - Buitenveldert sc. 2Sportpark Middenmeer
    22 mei. 11:45Buitenveldert sc. 5 - SDZ 7Sportpark Buitenveldert
    22 mei. 11:45Buitenveldert sc. 3 - VVZA 2Sportpark Buitenveldert
    22 mei. 12:00Witkampers VR1 - Buitenveldert sc. VR1Sportpark Leussinkpark
    22 mei. 13:00FC Amsterdamse Bos VR1 - Buitenveldert sc. VR4Sportpark Amsterdamse Bos
    22 mei. 13:00HBC VR1 - Buitenveldert sc. VR3Sportpark HBC
    22 mei. 13:00DSS JO15-2 - Buitenveldert sc. JO15-2Sportpark Pim Mulier
    22 mei. 14:00Buitenveldert sc. 6 - ASV Arsenal 7Sportpark Buitenveldert
    22 mei. 14:00Buitenveldert sc. JO16-1 - Sporting Martinus JO16-1Sportpark Buitenveldert
    22 mei. 14:00RODA '23 Rksv JO14-2 - Buitenveldert sc. JO14-3Sportpark RODA '23 Bovenkerk
    22 mei. 14:00FIT avv O23-1 - Buitenveldert sc. O23-1Sportpark Drieburg
    24 mei. 19:00AFC 34 JO15-1 - Buitenveldert sc. JO15-1Sportpark AFC'34
    25 mei. 19:00Rijp (de) JO16-1 - Buitenveldert sc. JO16-1Sportpark De Rijp
    25 mei. 19:30AS'80 MO13-2 - Buitenveldert sc. MO13-2Sportpark Klein Brandt
    27 mei. 19:15Buitenveldert sc. VR30+1 - Abcoude fc VR30+1Sportpark Buitenveldert
    28 mei. 08:30Buitenveldert sc. MO15-3 - RCZ MO15-2Sportpark Buitenveldert
    28 mei. 08:30Buitenveldert sc. MO11-1 - Legmeervogels MO11-1Sportpark Buitenveldert
    28 mei. 09:00Buitenveldert sc. JO14-1 - DWS afc JO14-1Sportpark Buitenveldert
    28 mei. 10:00Buitenveldert sc. MO15-1 - DESTO MO15-1Sportpark Buitenveldert
    28 mei. 10:00Abcoude fc MO17-1 - Buitenveldert sc. MO17-3Sportpark Hollandse Kade
    28 mei. 10:15GeuzenMiddenmeer JO13-4 - Buitenveldert sc. JO13-3Sportpark Voorland
    28 mei. 10:30Buitenveldert sc. JO18-1 - ASC De Volewijckers JO18-1Sportpark Buitenveldert
    28 mei. 11:00Buitenveldert sc. JO13-1 - Pancratius Rksv JO13-1Sportpark Buitenveldert
    28 mei. 11:00Sloterdijk avv. JO13-1 - Buitenveldert sc. JO13-2Sportpark Multatuliweg
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abbing, SytzeTeamspeler
    Aulad Abdellah, AnouarTeamspeler
    Bchiri, SamiTeamspeler
    Carmiggelt, DoekeTeamspeler
    Donkelaar, Midas vanTeamspeler
    Gomes, FranciscoTeamspeler
    Groote, JarnoTeamspeler
    Hemelaar, GielTeamspeler
    Jeuken, AndriesTeamspeler
    Kee, FinnTeamspeler
    Knip, VinnieTeamspeler
    Nascimento, BernardoTeamspeler
    Sabee, ZocherTeamspeler
    Sluiter, SemTeamspeler
    Spijkerman, MeesTeamspeler
    Vries, Sebastiaan deTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd