• BTV Zaterdag 35+2 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 jan. 14:30PSZ 35+1 - Buitenveldert sc. 35+2Sportpark Jagersveld
    1 feb. 11:30Buitenveldert sc. 35+2 - TABA afc 35+1Sportpark Buitenveldert
    8 feb. 14:30TOB Rksv 35+4 - Buitenveldert sc. 35+2Sportpark Oostzanerwerf
    15 feb. 11:45Buitenveldert sc. 35+2 - Blauw Wit (W) 35+1Sportpark Buitenveldert
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 jan.BTV Zaterdag 35+2 - VEW 35+12 - 2
    11 jan.Terrasvogels 35+1 - BTV Zaterdag 35+22 - 1
  • Poulestanden Buitenveldert sc. 35+2 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 35+2330010559
    2DESTO 35+132018536
    3AMVJ 35+131029723
    4BTV Zaterdag 35+23003414-100

    Poulestanden Buitenveldert sc. 35+2 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TABA afc 35+21072142222023
    2OFC 35+21172236201623
    3TOB Rksv 35+5116143135-419
    4Blauw Wit (W) 35+1952236201617
    5Terrasvogels 35+1105232723417
    6TOB Rksv 35+4125253033-317
    7Germaan/De Eland asv 35+1114343729815
    8TABA afc 35+11041531211013
    9BTV Zaterdag 35+2113352126-512
    10VEW 35+1123183642-610
    11PSZ 35+1123182656-3010
    12Schoten vv. 35+1112272349-268
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Clabbers, LenTeamspeler
    Elderen, Berrie vanTeamspeler
    Hurks, KarelTeamspeler
    Kuipers, WicoTeamspeler
    Saksens, ErikTeamspeler
    Waaijer, PhilipTeamspeler
    Wenas, StanleyTeamspeler
    Zwaga, PeterTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    PSZ 35+1

    VS

    Buitenveldert sc. 35+2

    25 januari 202014:30 uur
    Sportpark Jagersveld 1e veld

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Buitenveldert sc. 35+2

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    1,91

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,36

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,09

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd