• BTV Zaterdag 35+2 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamDatumDetails
    4 apr. AFGELASTTABA afc 35+2Buitenveldert sc. 35+24 apr.
    18 apr. AFGELASTBuitenveldert sc. 35+2OFC 35+218 apr.
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 mrt.BTV Zaterdag 35+2 - Germaan/De Eland asv 35+1
    21 mrt.BTV Zaterdag 35+2 - Schoten vv. 35+1
  • Poulestanden Buitenveldert sc. 35+2 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 35+2330010559
    2DESTO 35+132018536
    3AMVJ 35+131029723
    4BTV Zaterdag 35+23003414-100

    Poulestanden Buitenveldert sc. 35+2 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OFC 35+216103358243433
    2Blauw Wit (W) 35+11594255282731
    3TABA afc 35+21693462431930
    4Terrasvogels 35+11592442311129
    5TOB Rksv 35+5168444850-228
    6TOB Rksv 35+4167364441324
    7TABA afc 35+11462645271820
    8BTV Zaterdag 35+2154562735-817
    9Germaan/De Eland asv 35+1164394151-1015
    10VEW 35+11641114658-1213
    11Schoten vv. 35+1153393264-3212
    12PSZ 35+11631123078-4810
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Clabbers, LenTeamspeler
    Elderen, Berrie vanTeamspeler
    Hurks, KarelTeamspeler
    Kuipers, WicoTeamspeler
    Saksens, ErikTeamspeler
    Waaijer, PhilipTeamspeler
    Wenas, StanleyTeamspeler
    Zwaga, PeterTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Buitenveldert sc. 35+2

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    1,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,13

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd