• BTV Zaterdag 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Eijs, JortTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Eijs, JortTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 15:30Buitenveldert sc. 35+1 - ZOB 35+2Sportpark Buitenveldert
    8 feb. 14:30Wieringermeer 35+1 - Buitenveldert sc. 35+1Sportpark "Belboei" - Wieringermeer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 jan.TOB Rksv 35+3 - BTV Zaterdag 35+111 - 1
    18 jan.BTV Zaterdag 35+1 - Wartburgia asv 35+13 - 3
  • Poulestanden Buitenveldert sc. 35+1 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RODA '23 Rksv 35+13300133109
    2Sporting Martinus 35+13201204166
    3Amstelveen/Heemraad 35+23102614-83
    4BTV Zaterdag 35+13003422-180

    Poulestanden Buitenveldert sc. 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wartburgia asv 35+31080242202224
    2Jong Hercules 35+11280454381624
    3Badhoevedorp sc. 35+1116323324921
    4TOB Rksv 35+31062239201920
    5BTV Zaterdag 35+1115243436-217
    6Wieringermeer 35+1114343532315
    7RCZ 35+2103343443-912
    8ZOB 35+2113172643-1710
    9TOB Rksv 35+293061322-99
    10Wartburgia asv 35+181161935-164
    11JOS Watergraafsmeer 35+191171733-164
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Blom, ErikTeamspeler
    Eijs, OwenTeamspeler
    Hinrichs, KimTeamspeler
    Jong, Michiel deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Buitenveldert sc. 35+1

    VS

    ZOB 35+2

    01 februari 202015:30 uur
    Sportpark Buitenveldert veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Buitenveldert sc. 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    3,09

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,27

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,55

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd