• BTV Zaterdag 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Eijs, JortTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Eijs, JortTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamDatumDetails
    18 apr. AFGELASTBuitenveldert sc. 35+1JOS Watergraafsmeer 35+118 apr.
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 apr.TOB Rksv 35+2 - BTV Zaterdag 35+1
    28 mrt.BTV Zaterdag 35+1 - Jong Hercules 35+1
  • Poulestanden Buitenveldert sc. 35+1 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RODA '23 Rksv 35+13300133109
    2Sporting Martinus 35+13201204166
    3Amstelveen/Heemraad 35+23102614-83
    4BTV Zaterdag 35+13003422-180

    Poulestanden Buitenveldert sc. 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wartburgia asv 35+315110464343033
    2TOB Rksv 35+314102252262632
    3Badhoevedorp sc. 35+11594247301731
    4Jong Hercules 35+11591561471428
    5Wieringermeer 35+11463549381121
    6BTV Zaterdag 35+1145364055-1518
    7RCZ 35+2134364053-1315
    8ZOB 35+2144283550-1514
    9TOB Rksv 35+2124081929-1012
    10JOS Watergraafsmeer 35+1122192540-157
    11Wartburgia asv 35+11211102555-304
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Blom, ErikTeamspeler
    Eijs, OwenTeamspeler
    Hinrichs, KimTeamspeler
    Jong, Michiel deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Buitenveldert sc. 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    2,86

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,93

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,29

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd