• BTV Zaterdag 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Zwaga, PeterOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 14:30Buitenveldert sc. 35+1 - Ouderkerk sv. 35+1Sportpark Buitenveldert
    17 okt. 12:00Buitenveldert sc. 35+1 - Hoofddorp s.v. 35+1Sportpark Buitenveldert
    24 okt. 12:45Buitenveldert sc. 35+1 - AMVJ 35+1Sportpark Buitenveldert
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 sep.Wartburgia asv 35+2 - BTV Zaterdag 35+12 - 5
    19 sep.BTV Zaterdag 35+1 - Dijk De asv 35+11 - 5
  • Poulestanden Buitenveldert sc. 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dijk De asv 35+122007166
    2JOS Watergraafsmeer 35+121108624
    3TOB Rksv 35+711003033
    4ASV Arsenal 35+221016243
    5BTV Zaterdag 35+1210167-13
    6Amstelveen/Heemraad 35+1210156-13
    7Ouderkerk sv. 35+1210146-23
    8AMVJ 35+1201136-31
    9TABA afc 35+200000000
    10Amstelveen/Heemraad 35+2100135-20
    11Wartburgia asv 35+22002410-60

    Poulestanden Buitenveldert sc. 35+1 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZSGOWMS 35+13300215169
    2Hoofddorp s.v. 35+1210168-23
    3ASV Arsenal 35+131021415-13
    4BTV Zaterdag 35+12002316-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Centintas, UmutTeamspeler
    Clabbers, LenTeamspeler
    Elderen, Berrie vanTeamspeler
    Kuipers, WicoTeamspeler
    Margiotta, FilippoTeamspeler
    Saksens, ErikTeamspeler
    Waaijer, PhilipTeamspeler
    Wenas, StanleyTeamspeler
    Zwaga, PeterTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Buitenveldert sc. 35+1

    VS

    Ouderkerk sv. 35+1

    03 oktober 202014:30 uur
    Sportpark Buitenveldert veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Buitenveldert sc. 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd