• BTV Zaterdag 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Zwaga, PeterOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 okt. 11:30TOB Rksv 35+6 - Buitenveldert sc. 35+1Sportpark Oostzanerwerf
    30 okt. 14:30Amstelveen/Heemraad 35+1 - Buitenveldert sc. 35+1Sportpark Sportlaan-Oost
    6 nov. 13:00Buitenveldert sc. 35+1 - TOB Rksv 35+7Sportpark Buitenveldert
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.FC Amsterdamse Bos 35+1 - BTV Zat. 35+13 - 3
    9 okt.BTV Zat. 35+1 - Amstelveen/Heemraad 35+23 - 3
  • Poulestanden Buitenveldert sc. 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AMVJ 35+1430117989
    2ASV Arsenal 35+1421115967
    3TOB Rksv 35+622007436
    4FC Amsterdamse Bos 35+13111131304
    5Amstelveen/Heemraad 35+2311157-24
    6TOB Rksv 35+741121319-64
    7Wartburgia asv 35+311004043
    8Ouderkerk sv. 35+12101166103
    9AFC 35+13102921-123
    10BTV Zat. 35+13021711-42
    11Amstelveen/Heemraad 35+1300318-70

    Poulestanden Buitenveldert sc. 35+1 (B1800 Veteranen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DWS afc 35+13300233209
    2Breukelen FC 35+1320113586
    3BTV Zat. 35+13102619-133
    4Eminent Boys 35+13003318-150
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Centintas, UmutTeamspeler
    Clabbers, LenTeamspeler
    Elderen, Berrie vanTeamspeler
    Kuipers, WicoTeamspeler
    Saksens, ErikTeamspeler
    Wenas, StanleyTeamspeler
    Zijlstra, FridoTeamspeler
    Zwaga, PeterTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    TOB Rksv 35+6

    VS

    Buitenveldert sc. 35+1

    23 oktober 202111:30 uur
    Sportpark Oostzanerwerf veld 1-TOB

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Buitenveldert sc. 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    2,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,67

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd