• BTV Zaterdag 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Zwaga, PeterOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 nov. 15:00JOS Watergraafsmeer 35+1 - Buitenveldert sc. 35+1Sportpark Drieburg
    28 nov. 13:45Buitenveldert sc. 35+1 - TABA afc 35+2Sportpark Buitenveldert
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 okt.BTV Zaterdag 35+1 - AMVJ 35+1
    24 okt.BTV Vrouwen 1 - Buitenveldert sc. JO15-11 - 13
    17 okt.BTV Zaterdag 35+1 - Hoofddorp s.v. 35+1
  • Poulestanden Buitenveldert sc. 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TOB Rksv 35+7321010377
    2Dijk De asv 35+122007166
    3ASV Arsenal 35+2320112396
    4Ouderkerk sv. 35+1320110736
    5JOS Watergraafsmeer 35+131118804
    6AMVJ 35+1311178-14
    7TABA afc 35+211002023
    8Amstelveen/Heemraad 35+13102611-53
    9BTV Zaterdag 35+13102713-63
    10Amstelveen/Heemraad 35+23012711-41
    11Wartburgia asv 35+23003516-110

    Poulestanden Buitenveldert sc. 35+1 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZSGOWMS 35+13300215169
    2Hoofddorp s.v. 35+1210168-23
    3ASV Arsenal 35+131021415-13
    4BTV Zaterdag 35+12002316-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Centintas, UmutTeamspeler
    Clabbers, LenTeamspeler
    Elderen, Berrie vanTeamspeler
    Kuipers, WicoTeamspeler
    Margiotta, FilippoTeamspeler
    Saksens, ErikTeamspeler
    Waaijer, PhilipTeamspeler
    Wenas, StanleyTeamspeler
    Zwaga, PeterTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    JOS Watergraafsmeer 35+1

    VS

    Buitenveldert sc. 35+1

    21 november 202015:00 uur
    Sportpark Drieburg veld 1-JOS W'meer

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Buitenveldert sc. 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    2,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd