• BTV Zaterdag 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Zwaga, PeterOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Buitenveldert sc. 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TOB Rksv 35+7321010377
    2Dijk De asv 35+122007166
    3ASV Arsenal 35+2320112396
    4Ouderkerk sv. 35+1320110736
    5JOS Watergraafsmeer 35+131118804
    6AMVJ 35+1311178-14
    7TABA afc 35+211002023
    8Amstelveen/Heemraad 35+13102611-53
    9BTV Zaterdag 35+13102713-63
    10Amstelveen/Heemraad 35+23012711-41
    11Wartburgia asv 35+23003516-110

    Poulestanden Buitenveldert sc. 35+1 (B1800 Veteranen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZSGOWMS 35+13300215169
    2Hoofddorp s.v. 35+1210168-23
    3ASV Arsenal 35+131021415-13
    4BTV Zaterdag 35+12002316-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Centintas, UmutTeamspeler
    Clabbers, LenTeamspeler
    Elderen, Berrie vanTeamspeler
    Kuipers, WicoTeamspeler
    Margiotta, FilippoTeamspeler
    Saksens, ErikTeamspeler
    Waaijer, PhilipTeamspeler
    Wenas, StanleyTeamspeler
    Zwaga, PeterTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Buitenveldert sc. 35+1

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd