• BTV Zaterdag 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Buitenveldert sc. 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Zwaga, PeterOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 14:30Ouderkerk sv. 35+1 - Buitenveldert sc. 35+1Sportpark Ouderkerk
    5 feb. 13:15Buitenveldert sc. 35+1 - TOB Rksv 35+6Sportpark Buitenveldert
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Buitenveldert sc. 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wartburgia asv 35+384132922713
    2AMVJ 35+174032317612
    3FC Amsterdamse Bos 35+183323327612
    4Ouderkerk sv. 35+1732234231111
    5TOB Rksv 35+773222525011
    6BTV Zat. 35+173131323-1010
    7TOB Rksv 35+683142125-410
    8ASV Arsenal 35+16231251699
    9AFC 35+173042535-109
    10Amstelveen/Heemraad 35+17115924-154

    Poulestanden Buitenveldert sc. 35+1 (B1800 Veteranen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DWS afc 35+13300233209
    2Breukelen FC 35+1320113586
    3BTV Zat. 35+13102619-133
    4Eminent Boys 35+13003318-150
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Centintas, UmutTeamspeler
    Clabbers, LenTeamspeler
    Elderen, Berrie vanTeamspeler
    Kuipers, WicoTeamspeler
    Saksens, ErikTeamspeler
    Wenas, StanleyTeamspeler
    Zijlstra, FridoTeamspeler
    Zwaga, PeterTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Ouderkerk sv. 35+1

    VS

    Buitenveldert sc. 35+1

    29 januari 202214:30 uur
    Sportpark Ouderkerk veld 4

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Buitenveldert sc. 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    1,86

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,29

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,43

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd