• BTV Zaterdag 3 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Leeftink, BertholtOverige stafTeammanager
    Wiederspahn, ErikOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 12:15Buitenveldert sc. 3 - ASV Arsenal 5Sportpark Buitenveldert
    3 okt. 16:00Buitenveldert sc. 3 - AMVJ 3Sportpark Buitenveldert
    10 okt. 14:30JOS Watergraafsmeer 3 - Buitenveldert sc. 3Sportpark Drieburg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.BTV Zaterdag 3 - SCW 43 - 1
  • Poulestanden Buitenveldert sc. 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 511006063
    2Ouderkerk sv. 311003213
    3Meer De sv. 311001013
    4AMVJ 310102201
    5WV-HEDW 1110102201
    6DVVA csv. 710100001
    7RAP sv. 310100001
    8BTV Zaterdag 300000000
    9Swift 800000000
    10AFC 8100123-10
    11FC Amsterdam 2100101-10
    12JOS Watergraafsmeer 3100106-60

    Poulestanden Buitenveldert sc. 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Terrasvogels 432019636
    2BTV Zaterdag 332017526
    3Onze Gezellen 2310278-13
    4SCW 4310259-43
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakker, ArjenTeamspeler
    Caetano Brázia, TiagoTeamspeler
    Deutekom, JimTeamspeler
    Egger, StevenTeamspeler
    Hegeman, NielsTeamspeler
    Heumen, Enzo vanTeamspeler
    Krone, BoazTeamspeler
    Leeftink, BertholtTeamspeler
    Ossenkoppele, FreekTeamspeler
    Ossenkoppele, SvenTeamspeler
    Swet, Justin vanTeamspeler
    Teggelaar, SimonTeamspeler
    Wiederspahn, ErikTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Buitenveldert sc. 3

    VS

    ASV Arsenal 5

    26 september 202012:15 uur
    Sportpark Buitenveldert veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Buitenveldert sc. 3

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd