• BTV 1

  • Buitenveldert sc. 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Geervliet, RemcoOverige stafTeammanager
    Le Grand, DetlefTechnische stafTrainer/coach
    Lugt, Frans van derOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 dec. 14:30Real Sranang sv. 1 - Buitenveldert sc. 1Sportpark Middenmeer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 dec.BTV Zaterdag 1 - RKAVIC 15 - 3
    30 nov.Buitenveldert sc. JO14-1 - Roda'23 JO14-21 - 1
    27 nov.ADSV Amsterdam - ZBSD Bergen op Zoom2 - 5
    26 nov.JOS Watergraafsmeer 1 - BTV Zaterdag 10 - 5
  • Poulestanden Buitenveldert sc. 1 ( 3e klasse B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Olympia Haarlem 1981033102325
    2Stormvogels ijvv 1108113092125
    3Wartburgia asv 11061335181719
    4BTV Zaterdag 11061331181319
    5Amstelveen/Heemraad 1105141915416
    6EDO hfc 1105141513216
    7IJmuiden vv. 1105142222016
    8RODA '23 Rksv 193332119212
    9VSV 1103341915412
    10Real Sranang sv. 1103251824-611
    11RKAVIC 1103251826-811
    12JOS Watergraafsmeer 1102172032-127
    13SCPB'22 1102081635-196
    14United sv/DAVO 1101091051-413

    Poulestanden Buitenveldert sc. 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 26 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Swift 132019636
    2BTV Zaterdag 132014226
    3IJFC 131027703
    4TOV 1310249-53
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Benzirar, SalaheddineTeamspeler
    Bijvoet, BasTeamspeler
    Blankenzee, RomellTeamspeler
    Broekhuizen, FinnianTeamspeler
    Geervliet, RubenTeamspeler
    Kaisam, LorenzoTeamspeler
    Kreft, RickTeamspeler
    Leijgraaff, SchadracTeamspeler
    Leijgraaff, WilnerTeamspeler
    Serree, SilvijnTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Real Sranang sv. 1

    VS

    Buitenveldert sc. 1

    10 december 202214:30 uur
    Sportpark Middenmeer 16-veld 1-Real Sranang

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Buitenveldert sc. 1

    0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

    3,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,90

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd