• BTV Zat. 35+1

  • Buitenveldert sc. 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Zwaga, PeterOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 dec. 13:45Buitenveldert sc. 35+1 - FC Amsterdamse Bos 35+1Sportpark Buitenveldert
    17 dec. 11:30Buitenveldert sc. 35+1 - TABA afc 35+1Sportpark Buitenveldert
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 dec.JOS Watergraafsmeer 35+1 - BTV Zat. 35+15 - 1
    30 nov.Buitenveldert sc. JO14-1 - Roda'23 JO14-21 - 1
    27 nov.ADSV Amsterdam - ZBSD Bergen op Zoom2 - 5
    26 nov.BTV Zat. 35+1 - VVGA 35+15 - 4
  • Poulestanden Buitenveldert sc. 35+1 ( 1e klasse 36 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Amsterdamse Bos 35+1871035132222
    2JOS Watergraafsmeer 35+1971141192222
    3AFC 35+187014163521
    4Ouderkerk sv. 35+184133332113
    5Wartburgia asv 35+174032415912
    6VVGA 35+18224222208
    7BTV Zat. 35+182151838-207
    8TABA afc 35+182061234-226
    9Wartburgia asv 35+282061340-276
    10ASV Arsenal 35+171241116-55
    11TOB Rksv 35+371061833-153

    Poulestanden Buitenveldert sc. 35+1 ( Veteranen beker poulefase Groep 1 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CTO '70 vv 35+12200153126
    2AFC Ajax 35+1210117983
    3BTV Zat. 35+12002323-200
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Centintas, UmutTeamspeler
    Clabbers, LenTeamspeler
    Elderen, Berrie vanTeamspeler
    Kuipers, WicoTeamspeler
    Wenas, StanleyTeamspeler
    Zijlstra, FridoTeamspeler
    Zwaga, PeterTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Buitenveldert sc. 35+1

    VS

    FC Amsterdamse Bos 35+1

    10 december 202213:45 uur
    Sportpark Buitenveldert veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Buitenveldert sc. 35+1

    0333 Mannen 35+ Zaterdag (najaar)

    2,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,88

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd