• BTV Zat. 35+1

  • Buitenveldert sc. 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Zwaga, PeterOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 jun. 12:30Buitenveldert sc. 35+1 - Dijk De asv 35+1Sportpark Buitenveldert
    4 jun. 20:00ASV Arsenal 35+1 - Buitenveldert sc. 35+1Sportpark De Schinkel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 meiBuitenveldert sc. 8 - TABA 80 - 0
    15 meiBTV Zat. 35+1 - TOB Rksv 35+20 - 4
  • Poulestanden Buitenveldert sc. 35+1 ( 2e klasse 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDZ 35+120180278215754
    2HBC 35+1211731106386854
    3JOS Watergraafsmeer 35+121162395474850
    4TOB Rksv 35+222115679483138
    5FC Amsterdamse Bos 35+22197566501634
    6Ouderkerk sv. 35+12192105967-829
    7VVGA 35+12282125256-426
    8Wartburgia asv 35+12273124270-2824
    9ASV Arsenal 35+1186485859-122
    10Dijk De asv 35+12134144293-5113
    11TABA afc 35+12130183090-609
    12BTV Zat. 35+120121735103-685
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Clabbers, LenTeamspeler
    Elderen, Berrie vanTeamspeler
    Jimoh, AkeemTeamspeler
    Kuipers, WicoTeamspeler
    Meskers, TimoTeamspeler
    Sahin, BekirTeamspeler
    Smallegoor, ArnoldTeamspeler
    Zijlstra, FridoTeamspeler
    Zwaga, PeterTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Buitenveldert sc. 35+1

    VS

    Dijk De asv 35+1

    01 juni 202412:30 uur
    Sportpark Buitenveldert veld 3 (alleen B-categorie)

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Buitenveldert sc. 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    1,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,15

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd