• BTV Veterinnen VE zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Overdijk de Korte, AuroraTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 feb. 12:45Buitenveldert sc. VR35+1 - KFC VR35+1Sportpark Buitenveldert
    22 feb. 14:00KDO sv VR35+1 - Buitenveldert sc. VR35+1Sportpark KDO
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 jan.Ouderkerk sv. VR35+1 - BTV Veterinnen2 - 2
  • Poulestanden Buitenveldert sc. VR35+1 (228 Vrouwen 35+ Zaterdag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KFC VR35+177003242821
    2Assendelft VR35+1870140122821
    3Wartburgia asv VR35+1960332211118
    4KDO sv VR35+195042822615
    5Ouderkerk sv. VR35+183232328-511
    6BTV Veterinnen92252029-98
    7Wartburgia asv VR35+292162338-157
    8GeuzenMiddenmeer VR35+18206427-236
    9AFC IJburg VR35+191171637-214
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Barend, YolandaTeamspeler
    Fried, FleurTeamspeler
    Glas, PatriciaTeamspeler
    Nijmeijer, SophieTeamspeler
    Vossen, ChristelTeamspeler
    Yesil, NatasjaTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Buitenveldert sc. VR35+1

    VS

    KFC VR35+1

    08 februari 202012:45 uur
    Sportpark Buitenveldert veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Buitenveldert sc. VR35+1

    228 Vrouwen 35+ Zaterdag 7x7 (najaar)

    2,22

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,22

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,89

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd