• BTV Veterinnen VE zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Overdijk de Korte, AuroraTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamDatumDetails
    25 apr. AFGELASTBuitenveldert sc. VR35+1Assendelft VR35+125 apr.
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 apr.AFC IJburg VR35+1 - BTV Veterinnen
  • Poulestanden Buitenveldert sc. VR35+1 (228 Vrouwen 35+ Zaterdag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Assendelft VR35+11090154144027
    2KFC VR35+188003943524
    3Wartburgia asv VR35+11180340211924
    4KDO sv VR35+11161439281119
    5Ouderkerk sv. VR35+1103342434-1012
    6BTV Veterinnen112362440-169
    7GeuzenMiddenmeer VR35+110217735-287
    8Wartburgia asv VR35+2112182549-247
    9AFC IJburg VR35+1101181643-274
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Barend, YolandaTeamspeler
    Fried, FleurTeamspeler
    Glas, PatriciaTeamspeler
    Nijmeijer, SophieTeamspeler
    Vossen, ChristelTeamspeler
    Yesil, NatasjaTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Buitenveldert sc. VR35+1

    228 Vrouwen 35+ Zaterdag 7x7 (najaar)

    2,18

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,64

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,82

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd