• BTV Veterinnen VE zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Nijmeijer, SophieOverige stafTeammanager
    Overdijk de Korte, AuroraTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 okt.BTV Vrouwen 1 - Buitenveldert sc. JO15-11 - 13
    17 okt.GeuzenMiddenmeer VR35+1 - BTV Veterinnen
  • Poulestanden Buitenveldert sc. VR35+1 (256 Vrouwen 35+ Zaterdag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ouderkerk sv. VR35+132109367
    2Assendelft VR35+12200153126
    3KDO sv VR35+121106334
    4Wartburgia asv VR35+121106514
    5BTV Veterinnen311157-24
    6KFC VR35+1310212843
    7Wartburgia asv VR35+22011111-101
    8AFC IJburg VR35+13012111-101
    9GeuzenMiddenmeer VR35+1200237-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Barend, YolandaTeamspeler
    Fried, FleurTeamspeler
    Glas, PatriciaTeamspeler
    Jongenelen, EllekariTeamspeler
    Nijmeijer, SophieTeamspeler
    Vossen, ChristelTeamspeler
    Yesil, NatasjaTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Buitenveldert sc. VR35+1

    256 Vrouwen 35+ Zaterdag 7x7

    1,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd