• BTV Veterinnen VE zaterdag speeldag vrouw

  • Buitenveldert sc. VR35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 14:00KDO sv VR35+1 - Buitenveldert sc. VR35+1Sportpark KDO
    5 feb. 11:30Buitenveldert sc. VR35+1 - FC Aalsmeer VR35+1Sportpark Buitenveldert
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Buitenveldert sc. VR35+1 (256 Vrouwen 35+ Zaterdag Competitiereeks 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Assendelft VR35+165102781916
    2KFC VR35+1651029131616
    3Wartburgia asv VR35+1732228181011
    4Wartburgia asv VR35+273133021910
    5GeuzenMiddenmeer VR35+173041525-109
    6BTV Veterinnen62131626-107
    7KDO sv VR35+161141625-94
    8FC Aalsmeer VR35+170161237-251
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Barend, YolandaTeamspeler
    Fried, FleurTeamspeler
    Glas, PatriciaTeamspeler
    IJkelenstam, RowenaTeamspeler
    Nijmeijer, SophieTeamspeler
    Sloot, Hester van derTeamspeler
    Vossen, ChristelTeamspeler
    Yesil, NatasjaTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    KDO sv VR35+1

    VS

    Buitenveldert sc. VR35+1

    29 januari 202214:00 uur
    Sportpark KDO veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Buitenveldert sc. VR35+1

    256 Vrouwen 35+ Zaterdag Competitiereeks 7x7

    2,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,17

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd