• BTV Veterinnen VE zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Nijmeijer, SophieOverige stafTeammanager
    Overdijk de Korte, AuroraTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 11:25Buitenveldert sc. VR35+1 - KDO sv VR35+1Sportpark Buitenveldert
    17 okt. 15:00GeuzenMiddenmeer VR35+1 - Buitenveldert sc. VR35+1Sportpark Voorland
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.Ouderkerk sv. VR35+1 - BTV Veterinnen3 - 0
  • Poulestanden Buitenveldert sc. VR35+1 (256 Vrouwen 35+ Zaterdag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ouderkerk sv. VR35+121106334
    2Assendelft VR35+11100100103
    3KDO sv VR35+111004133
    4KFC VR35+121019363
    5BTV Veterinnen210135-23
    6Wartburgia asv VR35+110103301
    7AFC IJburg VR35+1201118-71
    8Wartburgia asv VR35+22011111-101
    9GeuzenMiddenmeer VR35+1100114-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Barend, YolandaTeamspeler
    Fried, FleurTeamspeler
    Glas, PatriciaTeamspeler
    Jongenelen, EllekariTeamspeler
    Nijmeijer, SophieTeamspeler
    Vossen, ChristelTeamspeler
    Yesil, NatasjaTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Buitenveldert sc. VR35+1

    VS

    KDO sv VR35+1

    03 oktober 202011:25 uur
    Sportpark Buitenveldert veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Buitenveldert sc. VR35+1

    256 Vrouwen 35+ Zaterdag 7x7

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd