• BTV Veterinnen VE zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 14:00KDO sv VR35+1 - Buitenveldert sc. VR35+1Sportpark KDO
    13 nov. 15:30Wartburgia asv VR35+2 - Buitenveldert sc. VR35+1Sportpark Drieburg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 okt.BTV Veterinnen - KFC VR35+13 - 3
  • Poulestanden Buitenveldert sc. VR35+1 (256 Vrouwen 35+ Zaterdag Competitiereeks 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wartburgia asv VR35+13300203179
    2Assendelft VR35+1321012487
    3KFC VR35+1321013857
    4Wartburgia asv VR35+2311116974
    5BTV Veterinnen3111913-44
    6GeuzenMiddenmeer VR35+13102411-73
    7KDO sv VR35+13003514-90
    8FC Aalsmeer VR35+13003421-170
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Barend, YolandaTeamspeler
    Fried, FleurTeamspeler
    Glas, PatriciaTeamspeler
    IJkelenstam, RowenaTeamspeler
    Nijmeijer, SophieTeamspeler
    Sloot, Hester van derTeamspeler
    Vossen, ChristelTeamspeler
    Yesil, NatasjaTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    KDO sv VR35+1

    VS

    Buitenveldert sc. VR35+1

    30 oktober 202114:00 uur
    Sportpark KDO veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Buitenveldert sc. VR35+1

    256 Vrouwen 35+ Zaterdag Competitiereeks 7x7

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd