Kon hfc - BTV c2 Kon.HFC C2 - BTV C2 : 0 - 6
HFC-BTV
Opstelling:
Romello
Milaino Enzio
Brian
Ronaldo Ricardo
Ruben Mike
Ramon Thijs
Wissels:
Marvin
Nabil
Mansur
Als de aftrap is genomen is het officieel…de competitie was begonnen en we waren vast beraden om een goede eerste indruk te maken.
We waren al goed op weg naar de eerste goal, er waren schoten van Romello en Brian die op de lat of net over gingen en Ronaldo die nog eens flink uithaalt. Maar die eerste goal kwam er maar niet. Plotseling kwam er een actie via rechts, maar om de een of andere manier kwam hij aan de andere kant bij Milaino terecht die een geweldige goal maakte (1-0)! Na nog een paar hele gevaarlijke kansen van ons met hier en daar een kleine aanval van HFC gingen we de rust in.
Nadat Phanatio ons had vertelt wie de betere ploeg was en een paar aanwijzingen gaf aan onder meer mij en Ruben, gingen we weer het veld op. De wissels zijn bij mij onbekend maar Marvin Mansur en Nabil zijn er wel in gekomen.
Gelijk in de eerste minuut zetten we goed druk en veroveren de bal, de bal gaat een paar keer rond en wordt dan gespeeld naar Enzio! Hij rent naar de achterlijn en uiteindelijk beland de bal bij Marvin die scoort (2-0)! Je zou denken dat we even zouden uitrusten van al dat druk zetten, maar nee hoor…de bal beland weer bij Enzio en die geeft voor, hij wordt nog weggekopt door een speler van HFC, maar beland bij Brian. Brian twijfelt geen moment, de bal is nog in de lucht en… BOEM!!! Een geweldige volley in het goal, Brian, die een geweldige wedstrijd speelt, maakt er in de 4e minuut al 3-0 van! We houden ons even koest terwijl we rustig rond spelen, een paar schoten gingen nog naast of over. Daarentegen houdt HFC zich de hele wedstrijd al koest. Maar 8 minuten na de 3-0, is het alweer 4-0. Ruben passt de bal op Mansur, die neemt aan en gaat naar de hoek van de zestien, hij schiet, hij scoort via binnenkant paal. De 4-0 is net gevallen of de 5e gaat er alweer in, een gewedige pass van Brian, waardoor Marvin de keeper kan omspelen en kan scoren, was de sleutel tot de 5-0! Het regent doepunten in Haarlem en het was nog niet voorbij, via een aanval over links werd via Ruben en Mansur milaino bereikt die nog met een sliding de goal maakt. Na nog een schot dat naast ging, waren er niet veel kansen meer. Maar er zijn nog maar 7 minuten te spelen of Mansur wordt eruit gestuurd, ik heb geen idee waarom, want het was zijn eerste waarschuwing, maar het zei zo. Er waren nog maar 10 minuten te spelen, we konden dit makkelijk uitspelen. Maar daar had ik(Mike) geen zin in, toen ik de bal kreeg probeerde ik nog een aanval te creëren via Ricardo die de bal op Marvin speelt die weer de keeper omspeelt…jammer genoeg was het geen goal, maar wel een hele mooie aanval!
We waren van plan weer rond te spelen, maar door een foutje in de verdediging kwam er een scorings kans voor HFC, maar Devy had hem goed getimed en kon ook nog zijn steentje bijdragen aan de winst.
Mansur mocht er net weer inkomen, maar de scheids floot af… we waren er niet bepaald blij mee, maar konden er mee leven.
Eindstand: 6-0
Man of the match: Brian, omdat hij de ruimtes goed inging, geweldige passes gaf en de mooiste goal van vandaag maakte.
Meeste doelpunten van: Marvin(2), Miaino(2).
Verslag door: Mike
Auteur: Mike


