Roda'23 D10 - BTV MD1 : 0 - 15

Terug naar teampagina BTV MD1

Zaterdagmiddag een uur bij Roda 23. Iedereen fit alleen moest Roan afhaken met griep. Barbera had een famillieweekend. Tijdens de warming up stond er oude bekende langs de kant die moesten we even begroeten Tijjani Babangida oud Ajax speler. Dan de wedstrijd tegen Roda 23 daar werd eigenlijk vanaf het begin duidelijk dat Roda niets had in te brengen tegen een zeer sterk spelend Btv. Die met verzorgd positie spel Roda wegspeelde. Danielle was jarig vandaag en we hadden haar gevraagd om twee keer te scoren nadat we eerst voor haar hadden gezongen. Was het Sunshine die Danielle wegstuurde en zij met een mooie voorzet Laura vond die de 0-1 maakte. Laura die achter de spits speelde maar vaak overal liep waar ze niet hoorde. Dit kost veel kracht en is ook niet nodig met Iris,Jascha en Elizabeth, Jade achterin. En een goed middenveld . Danielle zorgde attent voor de 0-2. Blue was haar tegenstander vaak te vlug af en maakte bekwaam de 0-3. Zij zorgde na een combinatie met Milou voor de 0-4. Na een pass van Julie die Sunshine weg stuurde en zorgde met een assist, dat Danielle de 0-5 kon maken. Dit was de ruststand. Arthur spoorde de meiden aan om vooral door te gaan.

De tweede helft leek wel een schiettent. Met bij vlagen schitterend combinatie voetbal. Zelfs het een keer raken was top om te zien. De ouders zaten te genieten want let u op. Teddy was vergeten haar telraam mee te nemen.Er waren alleen maar aanvallen Roda kwam niet meer over de middenlijn. Laura 0-6, Blue 0-7, schot Julie op de paal rebound Danielle die voor haar derde tekende 0-8. Combinatie Sunshine en Eva 0-9. Mooie aktie Annelein 0-10. Annelein laat niet te vaak je koppie hangen want je kunt fantastisch voetballen. De kansen komen vanzelf .Aanval via Jascha bij Laura 0-11. Mooie aktie Sunshine kwam de bal bij Blue die 0-12 en haar vierde goal maakte.Annelein die 0-13 scoorde en het was Laura die 0-14 en de 0-15 kwam ook van Laura die in de tweede helft goed vanaf linksbuiten speelde.

Het verschil was groot. Maar bijzonder, dat we bleven voetballen en meer goals wilden maken. De complimenten voor het gehele team. We reizen volgen week met zeer veel vertrouwen richting Telstar. Voor de Rodi media Cup. Ik denk een fantastische ervaring voor de meiden.

Auteur: Dennis