Programma en uitslagen

Programma: 20-03-2017 / 26-03-2017

Te spelen

Datum Type Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter Verzameltijd
Dames
za 25/03 Competitie BTV Vrouwen 1 - Eldenia Vrouwen 1 14:00 1 R. Botman
zo 26/03 Competitie Nuenen Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 2 14:30
zo 26/03 Competitie BTV Vrouwen 3 - Vrij 00:00
zo 26/03 Competitie SDZ Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 4 14:30
za 25/03 Competitie BTV Zat. VR.1 - De Meer Vrouwen 2 14:15 2 Wim van der Duin
za 25/03 Competitie BTV Veterinnen - Vrij 00:00
Heren
za 25/03 Competitie BTV Zaterdag 1 - ZOB Zaterdag 1 16:30 1 C. Jacobs
za 25/03 Competitie BTV Zaterdag 2 - VVC Zaterdag 2 12:00 2 W. Nijensikkens
za 25/03 Competitie BTV Zaterdag 3 - Hellas Sport Zaterdag 4 14:30 3 Eigen Scheids.
za 25/03 Competitie BTV Zaterdag 4 - Bardienst 12:00 t/m 16.00 uur
za 25/03 Competitie BTV Zaterdag 4 - Arsenal Zaterdag 5 16:30 2 Ron Stumpel
za 25/03 Competitie BTV Zaterdag 5 - Vrij 00:00
za 25/03 Competitie Real Sranang 35+1 - BTV Zaterdag 35+ 15:00
za 25/03 Competitie AS'80 45+1 - BTV Zaterdag 45+ 14:30
zo 26/03 Competitie Nieuw West United Zondag 1 - BTV Zondag 1 14:30
zo 26/03 Competitie Hercules Zaandam Zondag 2 - BTV Zondag 2 11:00
zo 26/03 Competitie Roda'23 Zondag 4 - BTV Zondag 3 14:30
zo 26/03 Competitie BTV Zondag 4 - Vrij 00:00
zo 26/03 Competitie JOS/W'graafsmeer Zondag 5 - BTV Zondag 5 14:30
zo 26/03 Competitie BTV Zondag 6 - FC Aalsmeer Zondag 4 12:15 2 Ron Stumpel
zo 26/03 Competitie BTV Zondag 7 - FC Aalsmeer Zondag 5 12:15 3 Eigen Scheids.
zo 26/03 Competitie BTV Zondag 8 - Portugal A'dam Zondag 2 14:30 2 Eigen Scheids.
Jongens
za 25/03 Competitie BTV Zat. JO19-1 - Hoofddorp JO19-1 11:30 1 M. Spanjaart
zo 26/03 Competitie Diemen JO19-1 - BTV JO19-1 12:15 K. Ellis
za 25/03 Competitie Waterwijk JO17-1 - BTV Zat. JO17-1 15:00 G. Genc
zo 26/03 Competitie DSS JO17-1 - BTV JO17-1 11:30
zo 26/03 Competitie BTV JO17-2 - Ouderkerk JO17-3 10:00 1 Onno Tichler
zo 26/03 Competitie BTV JO17-3 - Bardienst 11:00 t/m 14.15 uur
zo 26/03 Competitie BTV JO17-3 - Legmeervogels JO17-2 14:30 3 Eigen Scheids.
zo 26/03 Competitie BTV JO17-4 - Vrij 00:00
za 25/03 Competitie BTV Zat. JO15-1 - Vrij 00:00
zo 26/03 Competitie DSS JO15-1 - BTV JO15-1 09:00
zo 26/03 Competitie EDO JO15-1 - BTV JO15-2 11:30
zo 26/03 Competitie BTV JO15-5 - Roda'23 JO15-3 10:15 2 Dirk Woortman
zo 26/03 Competitie Roda'23 JO15-2 - BTV JO15-7 10:00
zo 26/03 Competitie FC Weesp JO15-5 - BTV JO15-8 09:30
za 25/03 Competitie BTV JO13-1 - Hollandia JO13-1 09:45 1 N. van Delden
za 25/03 Competitie BTV JO13-2 - Legmeervogels JO13-1 08:30 2 Arno Aussems
za 25/03 Competitie BTV JO13-3 - AFC JO13-4 10:15 3 Dirk Woortman
za 25/03 Competitie Kon. HFC JO13-3 - BTV JO13-4 12:15
za 25/03 Competitie BTV JO13-5 - Vrij 00:00
za 25/03 Competitie Sporting Martinus JO13-5 - BTV JO13-6 17:00
za 25/03 Competitie BTV JO13-7 - Vrij 00:00
za 25/03 Beker UNO JO11-1 - BTV JO11-1 11:00
za 25/03 Competitie Kon. HFC JO11-6 - BTV JO11-2 09:30
za 25/03 Competitie Ouderkerk JO11-2 - BTV JO11-3 11:00
za 25/03 Competitie BTV JO11-4 - Nieuw West United JO11-3 13:00 4A Eigen Scheids.
za 25/03 Competitie BTV JO11-5 - Vrij 00:00
za 25/03 Competitie BTV JO11-6 - UNO JO11-6 17:00 4A Eigen Scheids.
za 25/03 Competitie Amstelveen JO11-6 - BTV JO11-7 08:45
za 25/03 Competitie BTV JO11-8 - Vrij 00:00
za 25/03 Competitie BTV JO10-1 - Vrij 00:00
zo 26/03 Toernooi AJAX Toernooi - BTV JO10-1 01:00
za 25/03 Competitie BTV JO10-2 - Vrij 00:00
za 25/03 Competitie BTV JO9-1 - Waterwijk JO9-1 08:30 1A Eigen Scheids.
za 25/03 Competitie Vliegdorp JO9-1 - BTV JO9-2 09:00
za 25/03 Competitie BTV JO9-3 - Vrij 00:00
za 25/03 Competitie Pancratius JO9-5 - BTV JO9-4 10:15
za 25/03 Competitie RKAVIC JO9-6 - BTV JO9-5 09:00
za 25/03 Competitie Diemen JO9-3 - BTV JO9-6 11:30
za 25/03 Competitie BTV JO9-7 - DCG JO9-6 10:15 4A Eigen Scheids.
za 25/03 Competitie BTV JO9-8 - Bardienst 07:30 t/m 12.00 uur
za 25/03 Competitie BTV JO9-8 - Amstelveen JO9-6 12:05 4A Eigen Scheids.
za 25/03 Competitie PCVC JO8-1 - BTV JO8-1 08:30
za 25/03 Competitie BTV JO8-2 - Legmeervogels JO8-4 08:30 1B Eigen Scheids.
Meisjes
zo 26/03 Competitie BTV Onder 17 - Sporting Almere JO15-3 12:15 1 Dolf Roele
zo 26/03 Competitie BTV Onder 16 - AFC JO15-4 14:30 1 Wim van der Duin
zo 26/03 Competitie FC IJburg JO15-3 - BTV Onder 15 13:30
za 25/03 Beker Pancratius MO19-1 - BTV MO19-1 15:15
za 25/03 Competitie BTV MO17-1 - 't Gooi MO17-1 10:00 2 Youssef Hilali
za 25/03 Competitie BTV MO17-2 - Vrij 00:00
za 25/03 Beker BTV MO17-3 - SCW MO17-1 16:30 3 Eigen Scheids.
za 25/03 Competitie Graveland MO17-2 - BTV MO17-4 14:30
za 25/03 Competitie BTV MO15-1 - De Meern MO15-1 11:45 3 Eigen Scheids.
za 25/03 Competitie Overbos MO15-1 - BTV MO15-2 15:15
za 25/03 Competitie BTV MO15-3 - Vrij 00:00
za 25/03 Competitie Ouderkerk MO15-1 - BTV MO15-4 12:00
za 25/03 Competitie BTV MO15-5 - Zuidvogels MO15-2 13:00 3 Dirk Woortman
za 25/03 Competitie DRC JO13-1 - BTV Onder 14 13:45
za 25/03 Beker Hercules Zaandam MO13-1 - BTV MO13-1 10:45
za 25/03 Competitie SCW MO13-1 - BTV MO13-2 10:15
za 25/03 Competitie BTV MO13-3 - Tos Actief MO13-1 08:30 3 Nico Bovenkerk
za 25/03 Competitie Assendelft MO11-1 - BTV MO11-1 09:00
za 25/03 Competitie BTV MO11-2 - AFC MO11-1 16:00 4A Eigen Scheids.
za 25/03 Competitie BTV MO11-3 - Nieuw Sloten MO11-1 14:00 4A Eigen Scheids.
za 25/03 Competitie BTV MO11-4 - Buitenboys MO11-1 15:00 4A Eigen Scheids.
za 25/03 Competitie FC IJburg MO11-3 - BTV MO11-5 11:30
za 25/03 Competitie KDO MO11-1 - BTV MO11-6 11:15
za 25/03 Competitie BTV MO9-1 - Overbos JO9-7M 11:10 4A Eigen Scheids.

print overzicht


Gespeeld

Datum Type Wedstrijd Uitslag Verslag
Jongens
ma 20/03 Oefen BTV Zat. JO19-1 - USA Onder 21 2 2  
wo 22/03 Oefen Fortius JO13-1 - BTV JO13-1 - -  
wo 22/03 Competitie BTV JO11-1 - Zeeburgia JO11-1 - -  
Meisjes
wo 22/03 Competitie BTV MO13-2 - Roda'23 MO13-1 - -  

print overzicht